Eminönü Dövmeci

Eminönü Dövmeci

Eminönü dövmeci Tattoo Art. Timuçin yapmış olduğu çalışmalarla adından sıkça söz ettiren ve günden güne tarzını Türkiye dışında da duyuran dövme sanatçıları arasında yer almaktadır. Dövme genç yaşlı pek çok insanın hayalini kurduğu bir vücut aksesuarıdır. Tarihi çok eski yıllara dayanmakta olan dövme sanatının da temel olan şey iğne yahut sivri bir cisim ile vücuda kalıcı olarak resimlerin çizilmesidir. Günümüzde çoğunlukla deri altına boya enjekte edilmek sureti ile gerçekleştirilen yöntemler dövme sanatında tercih edilmektedir. Fakat dövme yapımı göründüğü kadar kolay bir işlem değildir.

eminonu-tattoo-studio

Gerek dövme model seçimi aşamasının gerek dövmeci tercihinde gerekse dövme yaptırdıktan sonra dikkat edilmesi gereken bir takım şeyler bulunmaktadır. Bunlardan ilk dikkat edilecek husus kesinlikle dövmeci seçimidir. İyi bir dövmeci seçimi yapmanız durumunda dövmeciniz dövme yapımı ve sonrası aşamalarda size yardımcı olacaktır. Dövme işlemi sırasında enfeksiyon kapma ve bulaşıcı hastalıklara maruz kalma riski son derece yüksektir. Bu sebeple hijyenin kurallara önem verilen, insan cildi ile uyumlu ekipmanlar kullanmayı tercih eden ve kaliteli malzemeler kullanan dövmecileri tercihimiz olmalıdır.

eminonu-dovme-salonu

Eminönü dövmeci Timuçin bu konuda en çok tercih edilen dövmeciler arasında yer almaktadır. Eminönü dövme salonları sanatçısı Timuçin Eminönü en iyi dövmeci olarak isimlendirilmektedir. İstanbul Eminönü dövmeci fiyat konusunda diğer pek çok semtte oranla oldukça uygundur. Kaliteli ve uygun fiyatlı dövme hizmetinin adresi olan Tattoo Art. Timuçin de tasarım ve kişiye özel dövmeler yaptırmanız da mümkün olmaktadır.

Eminönü Dövme Yapan Yerler

eminonu-dovme-yapan-yerler

Eminönü dövme konusunda İstanbul’un Avrupa Yakasında bulunan en uygun fiyatlı ve en çok rağbet gören yerleri arasında yer alıyor. Bu yazımızda sizler için Eminönü dövme yapan yerleri listeledik. İşte Eminönü en yakın dövmecileri:

  • Sirkeci
  • Galata
  • Yenikapı

Eminönü Dövme Fiyatları

eminonu-dovme-fiyatlari

Alacağımız hizmet ne olursa olsun İstanbul’un semtleri arasında büyük fiyat farklılıkları ile karşılaşmak mümkün. Bu durumun en temel sebebi semtlerin pahalılık düzeyleri olsa da budun dışında dövme fiyatlarını etkileyen başkaca sebeplerde bulunuyor. Bunlardan birincisi seçmiş olduğunuz dövme modeli. Dövme modeliniz büyüdükçe fiyatta artacaktır. Ayrıca dövme fiyatınızın belirlenmesinde dövme yaptıracağınız seans sayısı ve dövmenin özel tasarım bir dövme olup olmadığı da son derece önemlidir. Eminönü dövme fiyatları hakkında bilgi almak için Tattoo Art. Timuçin dövme ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.

EMİNÖNÜ DÖVME STÜDYOSU İLETİŞİM

eminonu-dovmeci-iletisim

Whatsapp ve Mobil  Hattımız

About Timuçin

Profesyonel Dövme Sanatçısı Tattoo Art. Timuçin Değirmenci