Merter Dövmeci

Merter Dövmeci

Dövme yapmaya karar verdiyseniz dövmenizi güvenilir dövmeciler de yaptırmaya özen göstermelisiniz. Dövme yaptıracağınız model çok önemli çünkü hayatınız boyunca vücudunuz da taşıyacağınız ve zaman içerisinde fikriniz değişse dahi değiştiremeyeceksiniz. Merter dövme salonlarının en çok dikkat hususların başında müşterileri ile daha iyi ve daha sağlıklı bilgiler vermek gelmektedir.

merter-tattoo-studio

Tattoo Art. Timuçin de kişiye özel, özgün dövme tasarımları da yapılmaktadır. Merter dövmeci olarak randevu alınarak hizmet verilmektedir. Dövme yaptırmaya tam olarak karar verilmesinin ardından dövme model seçim süreci başlamaktadır. Dövme salonları seçerken hijyen kurallarına özen gösteren bir salonla çalışmak son derece önemlidir. İstanbul Merter dövmecilerinden Tattoo Art. Timuçin steril ortamda hizmet sunmaktadır. İşlemlerin tamamında kişiye özel başlıklar kullanılmakta ve bulaşıcı hastalıklara maruz kalma riski en aza indirilmektedir.

merter-dovme-salonu

Merter en iyi dövmeci olan Tattoo Artist Timuçin ile yanık izlerinizi dövme ile kapatabilir, eski ve solmuş dövmelerinize yeniden renklendirebilir, sıkıldığınız dövmeleri yepyeni bir görünüşe kavuşturabilirsiniz. Güzel bir dövme için dövmeci seçiminiz oldukça önem arz eder. Bu sebeple dövme yaptırmaya karar vermeden önce dövmecinizin çalışmalarını mutlaka incelemek, müşteri memnuniyetini değerlendirmek gerekmektedir.

Merter Dövme Yapan Yerler

merter-dovme-yapan-yerler

İstanbul’un her noktasında olduğu gibi Avrupa Yakası Merter’de de pek çok dövme salonu bulunmaktadır. Merter dövme yapan yerleri sizin için araştırdık.

Merter en yakın dövmeciler;

Merter Dövme Fiyatları

merter-dovme-fiyatlari

Merter dövme fiyatlarının değişimini belirleyen en önemli unsur olarak yapılacak dövmenin el işçiliğidir. Eğer dövme modeli çok zor ve birkaç seans da bitirilmesi gerekmekte ise bu durumun fiyatı artıran unsurlardandır. Merter dövme fiyatları diğer dövme salonlarından çok daha uygun aralıklarda dır. Fiyat belirlemede nazara alınan diğer bir husus ise dövme sanatçımızın profesyonelliği olacaktır. Yaptırmak istediğiniz dövmenin fiyatının tam olarak belirlenmesini istemekteyseniz seçtiğiniz dövme modelini, istemekte olduğunuz dövme büyüklüğünü tam olarak kararlaştırmanız gerekmektedir. Merter dövmeci ailesi olarak deneyimli kadromuz ile hizmet vermekteyiz. Sosyal medya adreslerimizden ve web sitemizden bizi takip edebilir, çalışmalarımızı inceleyebilirsiniz.

MERTER DÖVME STÜDYOSU İLETİŞİM

merter-dovmeci-iletisim

Whatsapp ve Mobil  Hattımız

About Timuçin

Profesyonel Dövme Sanatçısı Tattoo Art. Timuçin Değirmenci