Sultanahmet Dövmeci

Sultanahmet Dövmeci

Sultanahmet dövmeci Timuçin Değirmenci vücut sanatı konusunda uzmanlaşmış ve İstanbul’da bulunan en profesyonel dövme stüdyosunu kurmuştur. Günümüzde genç yaşlı pek çok insan kusursuz bir dövmeye sahip olmak ister. Dövme yüzyıllardır kullanılmakta olan fakat günümüzde popülerlik kazanmış bir sanattır. Şık ve benzersiz bir dövmeye sahip olmak için bazı teknikleri ve tüyoları bilmek ve uygulamak gerekmektedir.

sultanahmet-tattoo-studio

İstanbul Avrupa Yakası Sultanahmet dövmeci Tattoo Art. Timuçin özgün tasarım dövme yapmaktadır. Özgün tasarım yapamayan dövmecilerin büyük bir kısmı diğer dövmecileri taklitten öteye gidememektedir. Sultanahmet dövmecileri arasından kaliteli ve sağlığa uygun bir dövmeci aramaktaysanız yazımızı okumaya devam etmenizi tavsiye ederiz. Kaliteli bir dövemeye sahip olmak gibi bir hayaliniz bulunmaktaysanız atmanız gereken ilk adım doğru model seçimini yapmak olacaktır.

sultanahmet-dovme-calismalari

İnternet’ten bulabildiğiniz her modeli incelemekte yarar vardır. Her model sizin için başka bir ilham kaynağı olabilir. İkinci bir durum ise dövmecinin seçimidir. Dövmeci seçiminizi gerçekleştirirken sağlığınızı göz ardı etmemeye özen gösterin. Kurallara uygun çalışmayan size hijyenik bir ortam sunmayan dövmeciler de sağlığınız büyük risk altındadır demektir.

sultanahmet-dovme-salon

Dövme model seçimini bir türlü karar veremiyorsanız dövmeciniz ile bu konuda fikir alışverişinde bulunmak sizi son derece doğru sonuçlara götürecektir. Sultanahmet en iyi dövmeci Tattoo Art. Timuçin ile hayalinizdeki dövmeye sahip olmanız mümkündür. Sultanahmet dövme salonları aramaktaysanız Tattoo Art. Timuçin ile iletişime geçerek farkı gözleriniz ile görmenizi tavsiye etmekteyiz.

Sultanahmet Dövme Yapan Yerler

sultanahmet-dovme-yapan-yerler

İstanbul’un her semtinde olduğu gibi Sultanahmet’in her noktasında da dövme salonları ile karşılaşmak mümkündür. Sultanahmet en yakın dövmeci sizler için araştırdık. İşte Sultanahmet dövme yapan yerlerin listesi.

  • Alemdar
  • Yerebatan
  • Dikilitaş
  • Çapa

Sultanahmet Dövme Fiyatları

sultanahmet-dovme-fiyatlari

Dövme fiyatlarının belirlenirken pek çok husus baz alınmaktadır. Seçtiğiniz model büyüklüğü, talep etmekte olduğunuz dövme türü, dövme yaptırmak istediğiniz semtin pahalılık durumu gibi dikkate alınmakta olan bu kıstaslar sizin dövme maliyetinizi çıkaracaktır. Sultanahmet dövme fiyatları pek çok semte oranla oldukça uygundur. Sultanahmet dövmecileri arasında sizi özgün tasarımları ile memnun edecek dövme sanatçısı Timuçin web sitesinden çalışmalarını inceleyebilirsiniz. İsteğe uygun fiyat seçenekleri ve hızlı ekibi ile sonuçtan çok memnun kalacaksınız. Web sayfası üzerinde yer alan iletişim adresleri sürekli aktif konumdadır.

SULTANAHMET DÖVME STÜDYOSU İLETİŞİM

sultanahmet-dovmeci-iletisim

Whatsapp ve Mobil  Hattımız

About Timuçin

Profesyonel Dövme Sanatçısı Tattoo Art. Timuçin Değirmenci