Nişantaşı Dövmeci

Nişantaşı Dövmeci

Nişantaşı dövmeci salonları sunmuş oldukları kaliteli hizmet ile tanınmaktadır. Dövme günümüzde en çok tercih edilen vücut sanatları arasında.  Dövmeci seçimimizi gerçekleştirirken dikkat etmemiz gereken birkaç nokta bulunmaktadır. Bu noktaların başında elbetteki profesyonel ve yetenekli bir dövmeci ile çalışmak gelecektir. Vücudunuzda ömür boyu taşıyacağınız bir görselin kusursuzluğu için profesyonel bir dövme sanatçısı ile çalışmak son derece mühimdir.

nisantasi-tattoo-studio

Ayrıca dövme yaptırılacak yerin hijyeni de çok önemlidir. Hayalinizde ki dövmeye kavuşma hayalleri kurarken sağlığınızdan olmamak için kişiye özel ekipmanlar ile işlem yapan dövmecileri seçmek son derece önemlidir. Nişantaşı dövmeci kalıcı dövme ile yanık lekeleride kapatılabilmektedir. Ayrıca dövme yaptıracağınız bölgeyi işlem öncesi ve sonrası güneş ışınlarından korumanızda gerekmektedir. Nişantaşı dövme salonunda işlem öncesi ve sonrasında dikkat etmeniz gereken hususlar konusunda size yardımcı olacaklardır.  Güneşe maruz kalmış bölge deformasyona uğramış olduğu için oldukça hassas olabilir. Bu sebeple iz üzerinde gerçekleştirilen işlemlerde beklenmeyen tepkimeler meydana gelebilir.

nisantasi-dovme-salonu

Hijyenin üst seviyede olması bu açıdan son derece önemlidir. Nişantaşı en iyi dövmecilerinden biri olan Tattoo Art. Timuçin deneyimli ve profesyonel ekibi ile kişiye özel tasarım dövmeler yapmaktadır. İstanbul Nişantaşı dövme salonu ünlü isimlerin bir numaralı gözde salonlarındandır. Tattoo Art. Timuçin profesyonel tasarım dövmelerin İstanbul’ daki adresidir.

Nişantaşı Dövme Yapan Yerler

nisantasi-dovme-yapan-yerler

Nişantaşı dövme yapan yerlere Nişantaşının hemen hemen her noktasında rastlamak mümkün durumda. Nişantaşı en yakın dövmecilerini sizler için listeledik:

Nişantaşı Dövme Fiyatları

Nişantaşı İstanbul’un en cazibeli semtlerinden biri konumundadır. Dövme fiyatlarının en yüksek olduğu semt Nişantaşı olarak gösterilebilir. Dövme fiyatlarının belirlenmesinde dikkate alınan temel hususlardan birisi olarak semtin pahalılık düzeyi gösterilebilir.  2. Husus ise seçmiş olduğunuz dövme modelinin yapımı için gerekli olan seans sayısı, tasarım bir dövme isteyip istememeniz gibi etkenler gelmektedir. Tattoo Art. Timuçin ile uygun fiyatlar ile hayalindeki dövmeye hijyenik ortamlarda kavuşabilirsiniz. Her türlü kamuflaj uygulaması gerçekleştirilmektedir. Sosyal medya üzerinden bizi takip edebilir ve iletişime geçebilirsiniz.

NİŞANTAŞI DÖVME STÜDYOSU İLETİŞİM

nisantasi-dovmeci-iletisim

Whatsapp ve Mobil  Hattımız

About Timuçin

Profesyonel Dövme Sanatçısı Tattoo Art. Timuçin Değirmenci