Zeytinburnu Dövmeci

Zeytinburnu Dövmeci

Zeytinburnu dövmeci Tattoo Art. Timuçin tarafından son zamanlarda popülerlik kazanmaya başlamış olan “kalıcı dövme” yaptırmakta mümkündür. Dövme günümüzde deri altına dövme makinası yardımı ile insan cildi ile uyumlu kalıcı boya ve renklerin enjekte edilmesidir. Dövme ile ilgili çalışmalara sanat demek bu zorlu iş için pek yanlış olmaz. Yaşlı genç pek çok insanın ilgisini çeken dövme sanatı oldukça profesyonellik ve hijyen gerektiren bir işlemdir.

zeytinburnu-dovme-calismalari

İstanbul Zeytinburnu dövme salonu dövme sanatı konusunda başarılı olarak gösterilen dövmeciler arasında yer almaktadır.  Avrupa Yakası Dövmeci Timuçin’in bu denli başarılı olmasının sebebi ise kullanmış oldukları ürün kalitelerinin üst düzey olması ve 15 yıllık tecrübesi diyebiliriz. Gerçekten dövme sanatı konusunda eğitim almış profesyonel dövme sanatçıları tarafından dövmelerin yapılıyor olması, sunmuş oldukları hijyenik ortam olarak ifade edilmektedir.

zeytinburnu-dovme-salon

Zeytinburnu en iyi dövmeci Tattoo Art. Timuçin de uygun fiyatlar ile benzersiz dövmelere kavuşmanız mümkündür. Deneyimli ve profesyonel dövme sanatçıları tarafından dövmeniz yapılacak olup, dövme yapım işlemi sırasında ve sonrasında kesinlikle hijyenden taviz verilmez. Ayrıca dövme seanslarnızın tamamı aynı dövme sanatçısı tarafından tamamlanacak olup, işlemler sırasında kullanılan ekipman seçimleri kaliteden taviz vermeyecek şekilde gerçekleştirilir.

zeytinburnu-tattoo-studio

Dövme yapım işlemi sırasında bir takım acı duyulabilmektedir. Fakat gelişen teknoloji ile acı hissini azaltan hatta yok eden cihazlar mevcut olduğu gibi dövme yapılacak bölgeye uygulana bir takım tıbbi maddeler ile acı hissi kısmen ortadan kaldırılabilmektedir. Kusursuz bir dövme için doğru dövme model seçimi son derece önem arz etmektedir. Bu sebeple dövme model seçimlerinizi dövme sanatçınız ile yapmanız sizi çok daha doğru sonuca götürecektir.

Zeytinburnu Dövme Yapan Yerler

zeytinburnu-dovme-yapan-yerler

Zeytinburnu dövmeci Timuçin sanatı konusunda oldukça ilerlemiş semtlerin başında gelmektedir. Zeytinburnu dövme yapan yerler sayısı bu nedenle oldukça fazladır. Zeytinburnu en yakın dövmeciler;

  • Kazlıçeşme
  • Yedikule
  • Balıklı
  • Yeşiltepe

Zeytinburnu Dövme Fiyatları

zeytinburnu-dovme-fiyatlari

Zeytinburnu dövme fiyatları İstanbul’un pek çok yerine göre çok daha uygundur. Fakat fiyatlarını düşük olması hizmet kalitesinin düşük olduğu anlamına gelmemektedir. Dövme fiyatlarının belirlenmesinde en önemli etken seçmiş bulunduğunuz dövmedir. Basit ve kola bir model seçimi yapmış olmanız durumunda dövme fiyatları da düşük olacaktır. Tasarım bir dövme istemeniz yahut işçiliği çok fazla olan bir model seçimi yapmanız durumunda dövme fiyatında bunu paralel olarak artacaktır. Dövme modellerimizi görmek, çalışmalarımız ve fiyat seçeneklerimiz hakkında bilgi sahibi olmak için bize web sayfamız üzerinden ulaşabilirsiniz.

ZEYTİNBURNU DÖVME STÜDYOSU İLETİŞİM

zeytinburnu-dovmeci-iletisim

Whatsapp ve Mobil  Hattımız

About Timuçin

Profesyonel Dövme Sanatçısı Tattoo Art. Timuçin Değirmenci