Güngören Dövmeci

Güngören Dövmeci

Kaliteli ve temiz bir şekilde dövme yaptırmanın adresi Güngören dövmeci Tattoo Art. Timuçin. Mesleklerinde uzmanlaşmış kişilerce yapılan dövmeler oldukça tarz oluyor. Farklı tarzların çıkış noktası olarak gösterebileceğimiz dövmeci meskeni Güngören elbette. Vücudunuzu tanıyıp analiz edebilecek konuma gelmiş olan Güngören dövmecileri işlerinde oldukça titiz çalışıyor.

gungoren-tattoo-salon

Onlar gibi hassas insanların gönül rahatlığıyla dövme yaptırabileceği tek yer Güngören dövmeci. Acısız bir şekilde kendi teknikleriyle sizi hayallerinizde ki dövmeye kavuşturan Güngören dövmeci Timuçin ve stüdyo ekibi oldukça da seri çalışıyorlar. Oldukça ayrıntı bulunduran desenleri bile İstanbul’la nazaran çok daha hızlı bir şekilde bitirebiliyorlar. İşlerini iyi yapan insanlar oldukları her hallerinden belli. Dövme yaptırma kararı aldığınız gün gitmeniz gereken tek adres herhangi bir Güngören dövmecisi.

Güngören’de Dövme Yapan Yerler

gungoren-dovme-yapan-yerler

Kaliteli ve özgün olduklarını kanıtlayan Güngören dövmecilerine gitmemek için hiçbir sebebiniz yok. Dövme sanatını kasıp kavuran o eller sizlere de istediğiniz türde dövmeler yapabilir. Güngören dövmecilerini bulacağınız semtler bellidir. Bunlar genellikle;

  • Akıncılar
  • Güven Mah.
  • Haznedar
  • Merter

gibi bilindik semtlerdir. Bu semtlere gittikten sonra onları bulmanız oldukça kolay. Etrafınızda semtin yerlisi olan insanlara sorduğunuzda sizi onların bulunduğu yere yönlendireceklerdir. Güngören dövme sanatçıları güler yüzlü ve samimi tavırları sizi dövme ile alakalı korkularınızdan hemen kurtaracak.

Güngören Dövme Fiyatları

gungoren-dovme-fiyatlari

Aslına bakılırsa Güngören Avrupa Yakası dövmecileri de fiyat konusunda korkmanıza gerek yok. Sanatı sanat için yaptıkları için başarılı olan Güngören dövmecileri uçuk fiyatlar teklif etmiyorlar. Güngören dövme fiyatları verilen emeğe ve çıkan muazzam sonuçlara emin olun az gelir. Bu denli güzel bir işçiliği hiç kimse yapamaz. Çünkü Güngören sokaklarına sinmiş dövmecilik.

güngören-dovmeci-studyo-istanbul

Sokaklarında koşan adam yapabilir ancak Güngören dövmeciliğini. O kokuyu bilen yapar. Normal bir dövmeci den çok daha farklı Güngören dövmecileri. İşlerine fazlasıyla hakimler. Dövme fiyatları  uygun ancak bu durum dövmenin boyutuna da bağlı biraz. Kaliteli işçilik demek kaliteli dövme demektir. Kaliteli boya gibi üst düzey malzemeler Güngören dövmeci Tattoo Art. Timuçin’in  tercih ettiği malzemeler üst düzey malzemelerdir.

GÜNGÖREN DÖVME STÜDYOSU İLETİŞİM

gungoren-dovmeci-iletisim

Whatsapp ve Mobil  Hattımız

About Timuçin

Profesyonel Dövme Sanatçısı Tattoo Art. Timuçin Değirmenci