Haznedar Dövmeci

Haznedar Dövmeci

Haznedar Dövmeci Tattoo Art. Timuçin profesyonel çalışmalarıyla hemen hemen İstanbul’un her yerinden takipçileriyle buluşuyor. Son zamanların ilgi çeken konuları arasında yer alan, dövme, gün geçtikçe popülerliğini arttırıyor dolayısıyla ilgi ve talebi de kendi safına çekiyor. Hal böyle olunca da, dövme yapanların sayısı da günden güne artıyor. Sizde modaya ayak uydurup, dövme yaptırmak istiyorsanız, Haznedar dövme sanatçısı Timuçin sizler için hizmet veriyor.

Haznedar Dövme Sanatçıları İstanbul

Yapmanız gereken tek şey, size en uygun olan dövmeyi bulup ya da oluşturup, biçimlendirip, usta ellere bildirip, vücudunuza naklettirmektir. Haznedar dövmeci olarak bizde siz dövme yaptırmak isteyenlere, en kaliteli hizmeti vermek için, çalışıyoruz ve çalışmaya da devam edeceğiz. İnce eleyip sık dokuyor denilecek kalitede hizmet veriyor ve sizleri memnun etmeyi her daim amaçlıyor ve prensip olarak benimsiyoruz.

Haznedar Dövme Yapan Yerler

Haznedar Dövme Yapan Yerler

İstanbul Avrupa Yakası Dövmeci , büyük bir bölge olduğundan mütevellit bünyesinde bir çok dövme ustası ve sanatçısı barındırıyor. Siz de bu dövme sanatçılarına ve ustalarına gidebilir, karakterinizi ve benliğinizi yansıtacak olan, karakteristik dövmenizi, vücudunuza işlemektir. Dövmeler sizin karakterinizi ve benliğinizi ortaya yansıtan somut kavramlardır. Sizde Haznedar dövmecilerine gidebilir ve sadece kendi yaratıcılığınızı, dövme sanatçılarına ve ustalarına aktararak, kendinizi usta ve profesyonel ellere bırakabilirsiniz. Karakterinizi yansıtan somut kavramı vücudunuza naklettirmek için bunları yapmanız yeterli olacaktır.

Haznedar dövmecilerinin bulunduğu semtlerden bahsedecek olur isek;

  • Kınalı
  • Menderes
  • Akıncılar
  • Gençosman
  • Güneştepe

gibi belirtebiliriz. Dövme yaptırmadan önce kuşku yaratan ve şüpheli yaklaşım oluşturan bir diğer husus ise dövme fiyatlarıdır. Sizde Haznedar dövme fiyatlarını etkileyen unsurlar ve dövme fiyatları hakkında bilgi sahibi olmak istiyorsanız, aşağıda belirttiklerimizi gözlemlemenizi öneririz.

Haznedar Dövme Fiyatları

Haznedar Dövme Fiyatları

Yukarıda da belitmiş olduğumuz gibi, dövme fiyatları, insanların dövme yaptırmasında etki eden büyük unsurlardan ve faktörlerden birisi. Dövme fiyatları hakkında şunu belirtecek olur isek, dövme fiyatları hakkında kesin bir meblağ belirtmemiz mümkün değil. Bunun sebebi ise, dövme fiyatlarının bir çok unsura ve hususa göre değişmesi ve biçimlendirilmesidir.

Haznedar Dövme Salonu

Bu hususları belirtecek olur isek, dövmenin hazır tasarım ya da kişiye özel dövme tasarımı olması, kullanılan malzemenin kalitesi ve miktarı, kullanılacak renk seçimi ve dövme tasarımının boyutunun büyüklüğü gibi, döve fiyatlarını etkileyen hususları belirtebiliriz. Sizde özel olarak tasarlatacağınız ya da hazır dövme tasarımlarından seçeceğiniz ve kendinize göre uyarlatacağınız dövmenin fiyatını tam olarak öğrenmek istiyorsanız, Haznedar dövmecisi ile iletişime geçmenizi öneririz.

HAZNEDAR DÖVME STÜDYOSU İLETİŞİM

Haznedar Dövmeci İletişim

Whatsapp ve Mobil  Hattımız

About Timuçin

Profesyonel Dövme Sanatçısı Tattoo Art. Timuçin Değirmenci