Gaziosmanpaşa Dövmeci

Gaziosmanpaşa Dövmeci

M.Ö 2000’li yıllara kadar uzanan Tattoo sanatı 18. Yüzyılda tekrar popülerlik kazanmıştır. Önceleri hastalıklara ve kötü ruhlara karşı kişiyi koruması için yapılan dövmeler sonraları uygulanan kişinin toplumdaki konumunu gösterir olmuş, günümüzdeyse insanlar genellikle iç dünyalarını yansıtmak amaçlı yaptırıyorlar. Süs amaçlı yaptıran da var hikayesini tenine sığdıran da…

gaziosmanpasa-tattoo-studio

Ülkemizde bu işi sayılı dövme sanatçılarından Tattoo Art. Timuçin Gaziosmanpaşa dövmeci olarak çalışmalarını başarıyla sürdürmektedir. Gaziosmanpaşa dövme salonlarında Dünyaca ünlü tarzları kusursuz aktarmasının yanı sıra kendine özgü çizimleriyle size en uygun dövmeyi bulacağından emin olabilirsiniz. Artık pek popüler olmayan Old School, İrezumi, New School un yanında Realistik (portre), Trash Polka ve Blackwork’ ü de kaliteli bir şekilde beğenenleriyle buluşturmaktadır.

gaziosmanpasa-dovme-salon

Hepimizin bildiği gibi dövme tutkusu bir tane yaptırmakla bitmez, zamanla bir ikincisi veya üçüncüsünü isteriz. Bazen yaptırıp beğenmeyebiliriz, bunları göz önüne aldığımızda en başından kaliteli, hijyene önem veren müşteri memnuniyetlerini önceliği haline getirmiş bir stüdyoda ise başlamak en doğrusudur. Dövme yaptırmak isteyenler için Gaziosmanpaşa en iyi dövmeci Tattoo Art. Timuçin işinin uzmanı, işini severek ve özveriyle yapan ender yerlerden biridir. Dövme süreklilik sağlayan içimizde büyüyen hikayelerimizi hayallerimizi dışa vurmamızı sağlayan bir sanattır. Bu işin uzmanı tecrübe sahibi hayallerinizi teninize en derinden işleyecek İstanbul Gaziosmanpaşa dövmecisine güvenebilirsiniz.

Gaziosmanpaşa Dövme Yapan Yerler

gaziosmanpasa-dovme-yapan-yerler

Gaziosmanpaşa dövme yapan yerlerin sayısı son derece fazladır. Dövme yaptırmadan önce güçlü bir şekilde araştırmalı ve güvenilirliğine dikkat etmelisiniz,  Tattoo aynı zamanda sağlık işidir bilmeliyiz ki tenimize değecek boyanın kalitesi ortamın titizliği son derece önemlidir. Avrupa Yakası Gaziosmanpaşa en yakın dövmecileri şu şekilde sıralayabiliriz:

  • Fevziçakmak
  • Pierlotti
  • Balat
  • Sütlüce

Gaziosmanpaşa Dövme Fiyatları

gaziosmanpasa-dovme-fiyatlari

İşinin uzmanı olarak kaliteyi ucuza sunuyoruz. Hem istediği görünüme sahip olup hem de fiyatlarda esneklik isteyenlerin ilk adresi Tattoo Art. Timuçin’dir. Geniş fiyat aralığına sahip stüdyomuzda dövme fiyatları dövmenin türüne, büyüklüğüne yapım süresine göre değişmektedir. Dövme yaptırmakta sabır işidir. Kullandığımız son teknoloji ürünler sayesinde acınızı en aza indiriyor ve olabilecek en hızlı şekilde büyük bir özveriyle dövmenizi bitiriyoruz. Gaziosmanpaşa dövme fiyatlarında en uygun fiyat garantisini size sunuyoruz. Yaptıracağımız dövme hakkında fikirlerimize başvurabilirsiniz. Fiyatlar hakkında web sitemizi ziyaret edebilir, bize telefonla 24 saat ulaşabilirsiniz.

GAZİOSMANPAŞA DÖVME STÜDYOSU İLETİŞİM

gaziosmanpasa-dovmeci-iletisim

Whatsapp ve Mobil  Hattımız

About Timuçin

Profesyonel Dövme Sanatçısı Tattoo Art. Timuçin Değirmenci