Fatih Dövmeci

Fatih Dövmeci

Günümüzde yaş farkı olmadan yapılan ve tercih edilen dövme tasarımıdır. Fatih dövmeci salonun da sizlere özel olan tasarımlarla dövme yaptırdıktan sonra başkası ile aynı dövmeyi yaptırdım mı gibi telaşlarınız olmayacaktır. Eğer isterseniz kendi özel çizimlerinizi de dövme sanatçılarımız tarafından yapılmaktadır.

fatih-dovme-salonu

Fatih dövmeci diğer dövme salonlarından ayıran özellikleri olarak ön plana çıkan sizlerle özel olarak ilgilenilmesidir. İstanbul Fatih dövmeci salonlarına dövme yaptırılan yerlere gittiğiniz zaman diğer yerlerden ayıran özelliklerini bariz bir şekilde göreceksiniz. Sağlık kurallarına uyulduğunu, her dövme yapılırken ya da farklı bölgelere yapılan dövmelerde ayrı başlıkların kullanıldığını göreceksiniz. İlk olarak sizlerle daha yakından ilgilenmek amacıyla randevular verilmektedir. Dövme yaptıran insanların tavsiye ettiği ve tekrar dövme yaptırdığı zaman Avrupa Yakası Fatih en iyi dövmeci salonunu tercih etmektedir.

fatih-tattoo-studio

Profesyonel olan dövme sanatçılarının sizlerle daha yakından ilgilendiği ve dövme yaptırdıktan sonra ve önce dikkat edilmesi gereken hususları sizlere anlatılacak ve seçtiğiniz dövme modelinin size uygun olup olmadığını söylenecektir profesyonel olan kişiler tarafından. Salonumuz da ilk etapta yapacağınız bölgeye yapılması gereken uygulama yapıldıktan sonra modeliniz el işçiliği gerektirmiyorsa ve yaptıracağınız bölge kıvrımlı değilse en az bir saat içinde dövmeniz çizilmiş olacaktır.

Fatih Dövme Yapan Yerler

fatih-dovme-yapan-yerler

Dövme yaptırmaya karar verdikten sonra Fatih en yakın dövmeci olarak sıralayabileceğimiz yerler.

  • Ali kuşçu
  • Mesihpaşa
  • Balat
  • Kemal paşa
  • Mimar hayrettin
  • Haseki sultan
  • Alemdar

Fatih dövme yapan yerleri bu şekilde gösterebiliriz. Sizlere en çok yakın olan semtte olan dövmeci salonlarına sizleri ağırlamaktan onur duyarız.

Fatih Dövme Fiyatları

fatih-dovme-fiyatlari

Dövme fiyatlarının değişme kategorileri birçok şekilde değişmektedir. İlk olarak dövmenin büyüklüğü ve küçüklüğü belirlemektir. Eğer yaptıracağınız dövme çok ağır el işçiliği gerektirecek bir model ise dolayısıyla fiyat da artacaktır. Fatih dövme fiyatlarını öğrenmek için dövme sanatçısıyla görüşmek gerekecektir. Dövme fiyatlarının diğer bir artırıcı özelliği ise dövme sanatçısının profesyonel olmasıdır ve her dövme sanatçısının farklı fiyat belirleyebilir. Dövme eğer kıvrımlı bölgeye yapılacaksa ve model kaplama ise fiyat artacaktır.

FATİH DÖVME STÜDYOSU İLETİŞİM

fatih-dovmeci-iletisim

Whatsapp ve Mobil  Hattımız

About Timuçin

Profesyonel Dövme Sanatçısı Tattoo Art. Timuçin Değirmenci