minimal-dovme-modelleri

Minimal Dövme Modelleri

Minimal Dövme modelleri tutkunlarının sayısı gittikçe artıyor ve minimal dövmeye bu yolda atılan ilk adım diyebilmek mümkün. Adından da anlaşılacağı üzere az detaylı ve küçük olan minimal dövme modelleri birçok kişinin yaptırdığı ilk dövmeler olma özelliğini taşıyor. Minimal dövme modelleri aynı zamanda minik oldukları için çok zarif görünüyorlar ve vücudun her yerine yapılabiliyorlar. Tüm bu açılardan değerlendirince minimal dövme için dövme dünyasının yıldızı demek pek de abartı olmaz. Dünya üzerinde dövmesi olan insanların birçoğunda en azından bir minimal dövme var. Eğer dövme yaptırmak istiyor ve nereden başlayacağınıza bir türlü karar veremiyorsanız minimal dövmeler gayet makul bir alternatif.

Minimal Modeller


Minimal dövme modelleri uçsuz bucaksız bir hayal dünyası. Yani aklınıza gelebilecek her şey minimal dövme modellerinde kullanılabiliyor. Son zamanların trendi isim yazıları, hayvan figürleri, kedi patileri ya da sade ama çok anlamlı bir yıldız. Kısacası minimal dövme modelleri tamamen dövmeyi yaptıracak kişinin isteği ile belirleniyor. Aklınızda olan ya da beğendiğiniz bir minimal dövmeyi yaptırabileceğiniz gibi dövme sanatçısına sadece size özel eşsiz bir desen de çizdirebilirsiniz.

Minimal Dövmenin Anlamları

minimal-dovme-modelleri-anlamlari
minimal-dovme-modelleri-anlamlari

Minimal dövme modelleri yukarıda da söylediğimiz gibi sadece sizin hayal gücünüzle sınırlı dolayısıyla bu denli farklı modelin tek bir anlamı olması imkânsız. Minimal dövmenin anlamları bu nedenle seçilen desene ve dövmeyi yaptıracak kişinin o desene ve dövmeye yüklediği anlama göre değişiyor. Hayvan sevgisi, aşk, bağlılık ya da diğer duyguların hepsi minimal dövme anlamları arasında yer alıyor.

Minimal Dövme Fiyatları

Tüm dövmelerde olduğu gibi minimal dövme fiyatları da dövmenin büyüklüğüne, kaç renk olduğuna göre farklılık gösteriyor. Ayrıca elbette usta bir döve sanatçısının yapacağı kusursuz bir minimal dövmenin fiyatı da buna göre oluyor. Yine de küçük boyutlu oldukları için minimal dövme fiyatları için gayet makul diyebiliriz.

İstanbul’da Minimal Dövme Yapan Stüdyolar

İstanbul dövme yaptırmak isteyenler açısından eşsiz bir yer zira İstanbul’da minimal dövme yapan stüdyolar şehrin dört bir yanına dağılmış durumdalar ve bu da yaşadığınız yerden pek de uzağa gitmeden hayalinizdeki minimal dövme modelleri arasından seçim yaparak istediğiniz dövmeye kolayca sahip olabilirsiniz.

DÖVME STÜDYOSU İLETİŞİM

minimal dövme sanatçısı iletişim

Whatsapp ve Mobil  Hattımız

About Timuçin

Profesyonel Dövme Sanatçısı Tattoo Art. Timuçin Değirmenci