Esenkent Dövmeci

Esenkent Dövmeci

Dövme ilk çağlardan beri tercih edilen aksesuar türlerinden biridir. İnsan vücuduna çeşitli iğneler ile boya enjekte edilmek suretiyle gerçekleştirilen dövmeler ömür boyu kullanılabilecek niteliktedir. Gelişen teknoloji ile birlikte artık maliyeti düşürerek daha kısa vadeli kullan sağlayan dövmelerde yapılabilmektedir. İstanbul Esenkent dövmeci bu konuda oldukça başarılı çalışmalar çıkarmaktadır. Esenkent dövme salonları son derece hijyenik ortamlarda hizmet vermekte, çalışmalarını büyük bir titizlikle tamamlamaktadırlar. Esenkent en iyi dövme salonu  olan Tattoo Art. Timuçin uygun fiyatları, profesyonel çalışma kadrosu ve kaliteli hizmet anlayışı ile hizmet vermektedir. Tattoo Art. Timuçin’de kişiye özel dövme tasarımları  yapılmaktadır. Talep doğrultusunda realistlik ve 3D dövmelerde yapılabilmektedir.

esenkent-tattoo-studio

Dövme yapım işlemi sırasında tamamen insan bedeni ile uyumlu steril malzemeler kullanılmaktadır. Dövme yapım başlıkları tek kullanımlık olup insan vücudunda alerjik reaksiyon oluşturmayacak nitelikte ekipmanlar dır. Dövme yapımı sırasında tek kullanımlık ekipmanların kullanılması bulaşıcı hastalık riskinin önüne tamamen geçilmesine yardımcı olur.

Esenkent Dövme Yapan Yerler

Esenkent-dovme-yapan-yerler

Esenkent’in pek çok noktasında dövme yapan yerler yer almaktadır. Avrupa Yakasında bulunan Esenkent en yakın dövmecilerini şu şekilde sıralayabiliriz:

  • Altınşehir
  • Aqua Dolphin
  • Talap Paşa

Esenkent Dövme Fiyatları

Esenkent-dovme-fiyatlari

Esenkent dövmeci oldukça uygun fiyatlara hizmet vermektedirler fakat pek çok dövmeci de hijyene dikkat edilmemektedir Bu nedenle işlem yaptırmadan önce dövmecinin araştırılması, kullanılan malzemeler hakkında detaylı bilgi alınması son derece önem arz etmektedir. Dövme yapım işlemi tamamen acısız bir işlem değildir. İşlem sırasında bir miktar acı duyulabilir ve kanama da meydana gelebilir. Fakat dövme yapım işlemi öncesi dövme yapılacak bölgeye bölgesel anestezi uygulamak amacı ile ilaçlar kullanılmaktadır. Bu ilaçlar kanamayı ortadan kaldırmaz fakat işlem sırasında duyulabilecek acının tamamıyla önüne geçilmesine yardımcı olur.

Esenkent-dovme-salonu

Aynı dövme modeli için pek çok farklı dövmeciden aralarında fahiş farklar olan pek çok dövme fiyatları almak mümkündür. Bu durumun en temel sebebi dövme yaptıracağınız semtlerin pahalılık düzeyidir. Esenkent dövme fiyatları pek çok semte göre oldukça uygun aralıklarda dır. Tattoo Art Timuçin web sitesi üzerindeki iletişim adreslerinden randevu alabilir hayalini kurmuş olduğunuz dövmelere kavuşabilirsiniz.

ESENKENT DÖVME STÜDYOSU İLETİŞİM

esenkent-dovmeci-iletisim

Whatsapp ve Mobil  Hattımız

About Timuçin

Profesyonel Dövme Sanatçısı Tattoo Art. Timuçin Değirmenci