yazi-dovme-modelleri

Yazı Dövme Modelleri

Yazı dövme modelleri genellikle kişinin istediği isimlerden oluşur ve bu yazılar binlerce farklı fontlardan oluşabilir. Kişi hikayesini yazdırabilir veya tipografi çalışmalar tasarlanabilir. Yazı dövmeleri çiftler içinde vazgeçilmez bir tercihtir, sevgililer yazı dövmesini genellikle birbirlerine olan bağlılıklarını göstermek için isimlerini yazdırırlar.

Son yıllarda önlenemez bir yükselişe geçmiş durumda, bu aslında pek de şaşırtıcı değil zira yazı; iletişimin, duyguları ifade etmenin en güzel yolu. Birçok insan duygularını sözcüklere dökerek ve bunun dövmesini yaptırarak, duygularını sonsuza kadar vücutlarında taşımak istiyor. Özellikle sevgilinin ismini vücuduna yazdırmak günümüzde aşkı ölümsüzleştirmek olarak kabul ediliyor. Yazı dövmelerinin en popülerleri de tabi ki sevgili isimleri.

Yazı Dövmeleri


Yazı modelleri sanılanın aksine baş döndürücü bir çeşitlilik sunuyor. Farklı fontlar yani yazı karakterleri kullanılarak hayalinizdeki ismi, cümleyi, ya da başka bir şeyi vücudunuzun istediğiniz her noktasına yazdırma şansına sahipsiniz. Yazı dövmeleri arasında el yazısı gibi klasik ya da çok daha modern tarzda yapılmış olanları bulabilmek mümkün. Kısacası yazı dövme modelleri arasından birinin tam istediğiniz görünümde olacağı şüphesiz.

Yazı Dövmenin Anlamları

Yazı dövme modellerinin anlamları konusunda söylenecek çok da fazla bir şey yok aslında zira anlamları tabi ki dövmeyi yaptıranın yazdırmak istediği yazıya ve o yazıya yüklediği anlama göre farklılık gösteriyor. Yazı Dövmelerin de yazdırmak istediğiniz size özel anlamlar dışında değiştirebileceğiniz yazı karakterleri bulunmakta, Dövme stüdyomuza istediğiniz yazı fontuna uygun karakterleri yazdırabilirsiniz Ayrıca aşağıdaki linklerden fontları inceleyebilirsiniz.

Yazı Dövme Fiyatları

yazı dovme fiyatları

Tüm dövmelerde olduğu gibi yazı dövmenin fiyatları da bazı belirleyici unsurlar göz önünde bulundurularak hesaplanıyor. Dövmenin büyüklüğü yani eni ve boyu, dövmenin kaç renkli olduğu ve dövmenin kapatma olup olmadığı. Yazı dövme fiyatları büyük dövmelerde daha yüksekken küçük dövmelerde daha düşük oluyor doğal olarak. Ayrıca dövmenin kaç renk olacağı da yazı dövmenin fiyatları konusunda belirleyici rol oynayan etkenlerden biri.

İstanbul’da yazı dövmesi yapan stüdyolar

yazı dovme yapan studyolar

Bu tarzlar çok popüler olduğu için hemen her dövmeci bu tarzı uyguluyor, İstanbul yazı dövme yapan stüdyolar bulmak emin olun ki hiç zor değil. Şehrin farklı bölgelerindeki İstanbul dövmeci ve dövme stüdyolarına giderek yazı dövme modellerini inceleyip duygularınızı yazı dövme ile ölümsüzleştirebilirsiniz.

DÖVME STÜDYOSU İLETİŞİM

yazı dövme sanatçısı iletişim

Whatsapp ve Mobil  Hattımız

About Timuçin

Profesyonel Dövme Sanatçısı Tattoo Art. Timuçin Değirmenci

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir