Sarıyer Dövmeci

Sarıyer Dövmeci

Sarıyer dövmeci Timuçin uzun yıllar süren deneyim ve tecrübelerini bugün tüm dövme sevenlere en profesyonel şekilde icra etmektedir.  Dövme özellikle 18-30 yaş arası insanlarda çok daha sık tercih edilen bir vücut aksesuarlarından birisidir. Dövmenin son yıllarda bu kadar çok tercih edilmesinin sebebi son teknoloji dövme yapım teknikleri ve gelişmiş ekipmanlar sayesinde çok daha acısız bir şekilde dövme sahibi olmanın mümkün olmasıdır. Sarıyer dövme salonlarının pek çoğunda kalıcı dövmeler yaptırmak mümkündür.

sariyer-tattoo-studio

İstanbul Sarıyer bölgesinde dövmeci aramaktaysanız dövme sanatçısı seçiminde dikkate almanız gereken bazı hususları bilmeniz gerekmektedir. İlk bilmeniz gereken nokta dövmenin artık acılı bir işlem olmadığıdır. Kullanılan bölgesel anestezik ilaç ve solüsyonlar yardımı ile hiç acı hissetmeden dövmenize kavuşmanız mümkündür. Dövme yapım sırasında kişiye özel başlıklar ve ekipmanlar kullanan dövmeciler ile çalışmak son derece önemlidir. Aksi halde kan yolu ile insandan insana bulaşan hastalıklara yakalanma riskiniz söz konusu olacaktır.

sariyer-dovme-salonu

Dövmeci seçiminizi yaparken dikkat etmeniz gereken bir diğer husus ise dövmeci seçiminde titiz davranmak olmalıdır. İşinde uzman, profesyonel ve deneyimli bir dövmeci ile çalışmak istediğiniz gibi bir dövmeye kavuşmanıza da yardımcı olacaktır. Sarıyer en iyi dövmeci olarak tanınan  Tattoo Art. Timuçin ile artık hayalinizde ki dövme imkansız değil. Kaliteli ekipmanları ve hijyenik ortamı ile aldığınız sonuçtan memnun kalacaksınız. İstanbul Sarıyer dövmeci salonlarını araştırmaktaysanız ilk uğramanız gereken nokta Tattoo Art. Timuçin olmalıdır.

Sarıyer Dövme Yapan Yerler

sariyer-dovme-yapan-yerler

Sarıyer’in pek çok yerinde dövme salonları ile karşılaşmak mümkün. Sizler için Avrupa Yakasında Sarıyer dövme yapan yerleri listeledik. Sarıyer en yakın dövme salonları:

  • Zekariyaköy
  • Alibeyköy
  • Bahçeköy
  • Tarabya

Sarıyer Dövme Fiyatları

sariyer-dovme-fiyatlari

Sarıyer dövmeci fiyatları İstanbul’un birçok semtine göre uygun dövme fiyatlarıdır. Dövme fiyatlarının belirlenmesinde bir takım kıstaslar bulunmaktadır. Dövme fiyatlarını belirleyen en temel kıstas dövme yaptırmayı planladığınız bölgenin ve dövme modelinin boyutu olacaktır. İkinci kıstas ise dövmecinizin popülerlik ve tanınmışlık düzeyidir.

sariyer-dovme-calismalari

Bir dövme fiyatının tam olarak belirlenebilmesi için dövme yaptırmak istediğiniz dövme modeli, model büyüklüğünü ve yaptırmak istediğiniz bölgeyi tam olarak belirlemiş olmanız gerekmektedir. Dövme sanatçısı Timuçin  kaliteli ve özgün tasarım dövmeleri, uygun ve hesaplı fiyatları ile sizi beklemektedir. Dövme hakkında aklınıza takılan her sorunun web sitemiz üzerinden yanıtını bulabilirsiniz. Web sitemiz de bulunmakta olan iletişim adreslerimiz üzerinden bizler ile iletişime geçebilirsiniz.

SARIYER DÖVME STÜDYOSU İLETİŞİM

sariyer-dovmeci-iletisim

Whatsapp ve Mobil  Hattımız

About Timuçin

Profesyonel Dövme Sanatçısı Tattoo Art. Timuçin Değirmenci