Alkent Dövmeci

Alkent Dövmeci

Dövme yaptırmak eskiden olduğu gibi ve yıllar sonrasında da değerinden ve popülerliğinden hiç bir şey kaybetmeden devam etmektedir. Dövme yaptırmak isteyen her insan ilk olarak araştırdıktan sonra karar vermektedir. Daha karar veremeyen için Alkent dövmeci olarak profesyonel olan dövme sanatçılarından bilgi almanıza olanak sağlamaktadır. Dövmeyle ilgili sorununuza cevap getirebilecek ve sizleri memnun edecek bir dövme modeli de seçmenize yardımcı olacaktır.

alkent-tattoo-studio

Çok farklı bir model yaptırmak istiyorum derseniz ise kendi modelinizi çizdirme ve ona göre profesyoneller tarafından yaptırma fırsatını bulacaksınız. Dövme yaptırmaya karar verdikten sonra dikkat edilen diğer bir husus ise dövme yaptıran salonların sağlık koşulları konusunda hassasiyetlerini sormaktalar. Alkent dövme salonunun diğer dövmeci salonlarından ayıran özelliklerin ilki hijyen kurallarına çok dikkat etmesidir. Modelinizi seçtikten sonra modelin büyüklüğü ve küçüklüğü göze alınarak sizlere randevular verilmektedir. Dövmeyi yaptırma bölgenize bağlı olarak seansların sayısı artacaktır.

alkent-dovme-salon

İstanbul Alkent dövmeci de çalışan profesyonel dövme sanatçılarının modelinize ve yaptırdığınız bölgeye göre dövme yaptırdıktan sonra nelere dikkat etmeniz gerektiğine dair sizlerle yakından ilgilenerek gereken kremleri önerecektir. Alkent en iyi dövmeci olarak bizleri usta dövmeciler yapan özelliklerimizden bir tanesidir.

Alkent Dövme Yapan Yerler

alkent-dovme-yapan-yerler

Dövme yapmaya karar verdikten sonra size Alkent en yakın dövmeci adreslerini şöyle sıralayabiliriz…

  1. Atatürk dövmeci
  2. Cumhuriyet dövmeci
  3. 19 Mayıs dövmeci
  4. Muratçeşme dövmeci
  5. Pınartepe dövmeci
  6. Ulus dövmeci
  7. Yeni mahalle dövmeci
  8. Güzelce dövmeci

Avrupa Yakasında bulunan Alkent dövme yapan yerlerinin sizlere daha iyi hizmet vermek amacıyla randevu vermektedir.

Alkent Dövme Fiyatları

alkent-dovme-fiyatlari

Alkent dövmeci fiyatlarının değiştiren özelliklerinden birincisi çizdireceğiniz modele bağlıdır. İkincisi büyüklüğü, küçüklüğü ve yaptıracağınızın bölgenin kıvrımlarının çokluğu fiyat farkını artıran seçeneklerdendir. Tabi yaptıracağınız profesyonel dövme sanatçısına da bağlıdır. Teferruatlı bilgi almak istiyorsanız profesyonellerle iletişime geçmeniz daha iyi olacaktır. Alkent dövme fiyatları diğer bölgelere daha uygundur. Dövmenin renkler kullanımı da fiyatı artıran unsurdur. Modelin el işçiliği gerektiriyorsa ve birkaç seans da bitmişse dövme dolayısıyla fiyatı da artacaktır.   Web site üzerindeki dövme çalışmalarının tamamı uzman dövmecilerimiz tarafından yapılmış olup, kişiye özel dövme tasarımlarımız da mevcuttur.

ALKENT DÖVME STÜDYOSU İLETİŞİM

alkent-dovmeci-iletisim

Whatsapp ve Mobil  Hattımız

About Timuçin

Profesyonel Dövme Sanatçısı Tattoo Art. Timuçin Değirmenci