Beykent Dövmeci

Beykent Dövmeci

Dövme son zamanların en çok beğenilen ve tercih edilen vücut sanatlarından birisidir. Kalıcı ve geçici olmak üzere kullanım ömrüne göre iki şekilde yapılabilmektedir. Kalıcı dövme ömür boyu vücuttan silinmez yalnızca zaman içerisinde seans yapılabilir. Kalıcı dövmeleri vücuttan sildirmek mümkündür. Bunun için lazer yahut cerrahi operasyonlar uygulanmaktadır. Geçici dövmeler ise zaman içerisinde vücuttan silinen dövmelerdir. Fiyat olarak kalıcı dövmelere göre daha ucuz olup, kullanım ömrü son derece kısadır. Beykent dövmeci Timuçin Değirmenci Tattoo Salon olarak kalıcı dövme yapılmaktadır.

beykent-tattoo-studio

Beykent en iyi dövmecisi olan Tattoo Art. Timuçin de son derece kaliteli hizmet sunulmaktadır. Dövmelerinin tamamen hijyenin bir ortamda, cerrahi malzemelerden üretilmiş ekipmanlar kullanılarak yapılmaktadır. Dövme yapımında kullanılan başlıkların tamamı tek kullanımlık olup, sterildir. Tek kullanımlık ekipmanların kullanılıyor olması bulaşıcı hastalıklara maruz kalma veya enfeksiyon kapma riskini ortadan kaldırır. Avrupa Yakası Dövmeci Timuçin pek çoğunda fiyatlar uygun olmasına rağmen kullanılan malzemelerin düşük kalitede olması sebebi ile istenmeyen durumlar meydana gelebilmektedir. İstanbul Beykent dövmeci Tattoo Art. Timuçin uygun fiyatlara kaliteli hizmet sunan sayılı dövmecilerdendir.

Beykent Dövme Yapan Yerler

beykent-dovme-yapan-yerler

Beykent dövme yapan yerlerin sayısı İstanbul’un diğer semtlerine göre çok daha azdır. Beykent en yakın dövmecileri şu şekilde sıralayabiliriz.

  • Altınşehir
  • Kıraç
  • Çakmaklı
  • Sazlıbosna
  • Deliklikaya
  • Çakmaklı

Beykent Dövme Fiyatları

beykent-dovme-fiyatlari

Beykent dövmeci fiyatları İstanbul’daki pek çok semte göre uygun fiyat aralıklarında dır. Dövme fiyatlarını etkileyen temel hususlar dövmenin yapılacağı bölge ve dövmenin büyüklüğüdür. Dövme büyüdükçe ve şekil olarak karmaşıklaştıkça fiyatlarda bu oranda artmaktadır. Tattoo Artist Timuçin kaliteli hizmeti, özgün ve kişiye özel tasarımları ile en iyi hizmeti alabileceğiniz dövmecilerden birisidir.

beykent-dovme-salonu

Dövme işlemi sırasında tamamen hijyenik ve insan cildine uygun malzemeler kullanılmaktadır. İşlemlerimizde acıyı daha az hissetmeniz adına, özel bölgesel anestezi sağlayan malzemeler kullanılmakta olup, işlem sırasında acı hissetmezsiniz. Randevu sistemi ile çalışılmakta olup, uygun fiyata kaliteli hizmet için web sitemiz üzerindeki numaralar ve iletişim adreslerinde dövme ustalarımıza ulaşabilir, fiyat ve işlem hakkında daha detaylı bilgi alabilirsiniz.

BEYKENT DÖVME STÜDYOSU İLETİŞİM

beykent-dovmeci-iletisim

Whatsapp ve Mobil  Hattımız

About Timuçin

Profesyonel Dövme Sanatçısı Tattoo Art. Timuçin Değirmenci