Esenler Dövmeci

Esenler Dövmeci

Esenler dövmeci Tattoo Art. Timuçin uzun yıllar yapmış olduğu çalışmalarla Türkiye’deki sayılı dövmeciler arasına girmiştir. Dövme uzun vadeden beri uygulanmakta olan bir sanattır. Dövme çizme yöntemleri ile belli şekil ve yazılar vücuda işlenmesi sanatıdır. Tarihi çok eski zamanlara dayanmakta olan dövme, tarihte belli grupları simgelemek, kamplarda insanları numaralandırmak amacıyla da kullanılmış olsa da günümüzde dövmenin kullanılışında ki temel amaç sanat ve estetiktir. Dövmenin en temek özelliliği kalıcı nitelik göstermesidir. Kalıcı dövmeler ömür boyu kullanılır, silinme yaşanmaz fakat uzun vadeli kullanımda dövmeye iyi bakılmazsa pigment kaybı yaşanılabilir. Kalıcı dövmeler dahi çeşitli tıbbi mücadeleler ile vücuttan siline bilmektedir.

esenler-tattoo-studio

Dövme yapım işlemi ayrıntı gerektiren bir işlemdir. Vücudun her bölgesinde aynı miktarda acı hissedilmemektedir. Derinin ince olduğu yerlerde dolaşımın fazla olması sebebi ile işlem sırasında bir miktar daha fazla acı duyulabilmektedir. Esenler dövme salonlarının pek çoğunda işlem sırsında daha az acı duyulması amacıyla kremler kullanılmaktadır.  Esenler dövmeci en önemli konulardan birisi olan hijyen ve sterilizasyon konusunda özen göstermektedir.

esenler-dovme-salon

Dövme yaptırmak istediğiniz yeri dövme yapım öncesi ve sonraki zaman diliminde doğrudan güneş ışığına maruz bırakmamak son derece önemlidir. Bölgenin hassasiyet kazanması işlem sırasında duyacağınız acı hissinin artmasına sebep olacaktır. İstanbul Esenler dövmecilerini fiyat açısından son derece uygundur. Esenler en iyi dövmecisi olan Tattoo Art. Timuçin size çok uygun fiyatlarda benzersiz dövme imkanı sunuyor.

Esenler Dövme Yapan Yerler

esenler-dovme-yapan-yerler

Esenler dövme yapan yerler bakımından oldukça zengin bir semttir. Avrupa Yakası Dövmeci ve Esenler en yakın dövmeciler şu şekilde sıralanabilir:

  • Kazkarabekir
  • Oruçreis
  • Turgutreis
  • Nenehatun
  • Davutpaşa

Esenler Dövme Fiyatları

esenler-dovme-fiyatlari

Dövme fiyatlarının pek çok semtte farklı aralıklarda olduğunu görürüz.  Bunun en temel sebebi, kullanılan malzeme ve ekipmanların kalitesidir. Esenler dövme fiyatları pek çok dövmeciye göre çok daha uygundur fakat bu her dövmecide kaliteli hizmet verilmiyor anlamına gelmemektedir. Tattoo Art. Timuçin zengin tasarım çeşitliliği, profesyonel kadrosu kaliteli hizmetin tek adresidir. İstanbul’un her noktasına hizmet verilmekte olup, randevu sistemi ile çalışılmaktadır. Web sitesi üzerinde yer almakta olan adreslerden bize ulaşabilir, kişiye özel tasarımlarımızı inceleyebilirsiniz.

ESENLER DÖVME STÜDYOSU İLETİŞİM

esenler-dovmeci-iletisim

Whatsapp ve Mobil  Hattımız

About Timuçin

Profesyonel Dövme Sanatçısı Tattoo Art. Timuçin Değirmenci