Okmeydanı Dövmeci

Dövme hiçbir zaman modası geçmeyen ve yaptıran insanların pişman olmadığı süs olarak yıllarca kullanılan vücut sanatıdır. Yaptırdığınız dövme modeline çok özenle dikkat etmeniz gerekecektir. Ömrünüz boyunca vücudunuzun bir parçası olarak kullanacağınız ve sizin için aksesuar haline gelecek.

okmeydani-tattoo-salon

Dövme yaptırmadan önce herkes tarafından araştırılan ve ilk prensip olarak bilinen husus yaptıracağı dövmecinin sağlık kurallarına uyup uymadığıdır. Okmeydanı dövmeci Timuçin tarafından dövme yaptıran birçok insan profesyonel dövme sanatçılarından memnun kalmışlardır. Dövme salonlarında ilk olarak dövme yapmaya karar veren kişilere özel olarak randevu verilmektedir. Sizlerle daha iyi ilgilenmek için dövme yaptıracağınız saati seanslar olarak belirlenmektedir.

okmeydani-dovme-studyo

İstanbul Okmeydanı dövmeci herkes tarafından tanınan ve tercih edilen dövme salonudur. Dikkat ettiği konular olarak hijyen konusu ve dövme model seçiminde olan titizliktir. Dövme yapımında farklı başlıklar kullanılarak olası bulaşıcı hastalıkları tamimiyle önlenirler. Her kişiye özel dövme model çizimi elde edeceğiniz fırsatlar arasındadır. Okmeydanı en iyi dövmeci olarak tek gayemiz sizleri memnun etmek ve yaptıracağınız dövme modellerini içinize sinerek severek yaptırmanızdır.

Okmeydanı Dövme Yapan Yerler

okmeydani-dovme-yapan-yerler

Dövme yapmaya karar verdikten sonra Okmeydanı en yakın dövmeci salonlarının yerlerini şöyle sıralayabiliriz.

  • Hasbahçe Dövmeci
  • Darülaceze Dövmeci
  • Büyükdere Dövmeci
  • Ortaklar Cad. Dövmeci

Okmeydanı dövme yapan yerler de dövme yapan kişilerin dövme yaparken dövme hakkında bilgilendiği yerdir. Sadece model çizilmekte kalmayıp dövme yaptırmadan önce ve sonra yapılması gereken, dikkat edilmesi gereken konuları profesyonel olan kişiler tarafından anlatılmaktadır.

Okmeydanı Dövme Fiyatları

okmeydani-dovme-fiyatlari

Okmeydanı dövme fiyatları değişimini belirleyen husus dövme yaptıracağınız kişiye bağlıdır. Dövme modelinin kaç seans da biteceği ve modeliniz de kullandığınız bitkisel boyaların çeşitliliği de fiyatı artırmaktadır. Kullanacağınız başlıklar oldukça önemlidir. Modelin farklı çizimler gerektiren bir model ise ve yaptıracağınız bölgeyi vücudunuzdaki kıvrımlı bölgelerden seçtiyseniz fiyatta onunla birlikte artacaktır. Okmeydanı dövme fiyatları diğer dövme yapan yerlere nazaran daha uygundur. Sizleri dövme salonumuzda ağırlamakta ve bilgilendirmekte onur duyarız.

OKMEYDANI DÖVME STÜDYOSU İLETİŞİM

Okmeydanı Dövmeci İletişim

Whatsapp ve Mobil  Hattımız

About Timuçin

Profesyonel Dövme Sanatçısı Tattoo Art. Timuçin Değirmenci