Perpa Dövmeci

Perpa Dövmeci

Perpa dövmeci olarak amatör dövmecilerin kol gezdiği günümüzde sizleri profesyonel dövme ile buluşturup dünya standartlarında bir dövmeye sahip olmanızı sağlıyoruz. Dövme son yıllarda popüler olmuş gözükse de insan oğlunun yüzyıllardır kullanmakta olduğu bir süsleme sanatıdır. Dövmede temel felsefe insanlar için  değerli anı ve tecrübeler vücutlarına ömür boyu kalıcı bir şekilde işlenmesidir. Fakat kalıcı dövme fikri pek çok insanın dövmeden çekinmesine sebep olmaktadır. Perpa dövme salonu sunmakta olduğu kalıcı dövme hizmetleri ile İstanbullu dövme sevenlerin gözde noktalarının başında yer almaktadır.

perpa-dovme-salonu

Dövme ayrıca yanık izleri ve doğum lekeleri gibi istenmeyen izlerin kapatılmasında da sık sık tercih edilmektedir. Avrupa Yakasında bulunan Perpa dövmecileri ne dövme yaptırmayı planlamaktaysanız dikkat etmeniz gereken bazı hususlar bulunmaktadır. Bunlardan en temel ve en önemli husus hijyenik koşullarda çalışmakta olan bir dövmeci ile çalışmaktır. Dövme yapımında hijyenik esaslara uyulmaması durumunda istenmeyen reaksiyonlar ile karşılaşabilmektedir. Ayrıca dövme yapımında bulaşıcı hastalıklara maruz kalma riskini ortadan kaldırmak tamamen steril bir ortamla ilgilidir.

perpa-tattoo-studio

Bu sebeple İstanbul Perpa Dövmeci Timuçin pek çoğu tek kullanımlık malzemeler kullanmayı tercih etmektedirler. Özellikle dövme ekipmanlarında cerrahi müdahaleler için elverişli madenlerin kullanılması gerekmektedir. Perpa en iyi dövmeci Tattoo Art. Timuçin olarak, kullanmakta olduğumuz malzemeler cerrahi operasyona uygun olarak üretilmiş çelikten üzeritilmiştir. Kişiye özel kullanılmakta olan dövme başlıkları ile bulaşıcı hastalık riskinin önüne geçtiğimiz gibi kullanmış olduğumuz kaliteli dövme boyaları seyesinde cildinizde meydana gelebilecek alerjik etkilerinde önüne geçebilmekte, dövmelerinizin ömür boyu solmadan kalıcı olmasını sağlamaktayız.

Perpa Dövme Yapan Yerler

perpa-dovme-yapan-yerler

Perpa İstanbul’un dövme sanatı konusunda en sık tercih edilen noktalarından birisidir. Perpa dövme yapan yerlerin sayısı da her geçen gün taleple doğru orantılı olarak artış göstermektedir. Perpa  en yakın dövmecilerini şu şekilde sıralanabilir

Perpa Dövme Fiyatları

perpa-dovme-fiyatlari

Dövme fiyatlarının belirlenmesinde pek kıstas bulunmamaktadır. Bunların başında seçtiğiniz modelin zorluk derecesi ve seans sayısı gelmektedir. Model zorlaştıkça ve seans sayısı arttıkça Perpa dövme fiyatları da artmaktadır. Tattoo Art Timuçin olarak uygun fiyatlı özgün tasarımlı dövmelerimiz ile sizlere hizmet sunmaktayız. Hijyenik ortamımız ve deneyimli personelimizle sunduğumuz hizmetten memnun kalacaksınız.

PERPA DÖVME STÜDYOSU İLETİŞİM

perpa-dovmeci-iletisim

Whatsapp ve Mobil  Hattımız

About Timuçin

Profesyonel Dövme Sanatçısı Tattoo Art. Timuçin Değirmenci