Cevahir Dövmeci

Cevahir Dövmeci

Dövmeler, insan hayatında çok eskilerden beri yer almaktadır. Eski zamanlarda kullanım amacı çok farklı olan dövmeler, günümüzde ise dikkat çekmek ya da moda olduğu için yaptırılmaktadır. Daha önce bir savaş, kötü bir olay veya ruhlardan korunmak amacı ile dövmeler yaptırılmaktaydı. Günümüze kadar dövmelerin kullanım alanı daha farklı bir hale gelmiştir. Yıldız, melek, ejderha vb. aklınıza gelebilecek her türlü figür Cevahir dövmeci içerisinde olan Cevahir dövme sanatçısı profesyonel kişiler tarafından sizlere dövme olarak özen ile yapılabilmektedir.

Cevahir Dövme Yapan Yerler

Cevahir Dövme Yapan Yerler

İstanbul’da Avrupa Yakası Cevahir en iyi dövmeci kişilerin bulundukları yerlerden bir tanesidir. Profesyonellik ve kalitenin birleştiği İstanbul’un Cevahir semtinde yer alan dövmecilerin bulunduğu bazı mahalleler ise şöyle sıralanabilir,

  • Esentepe
  • 19 Mayıs
  • Site Mahallesi
  • Bomonti

Cevahir dövme yapan yerleri sıralayabiliriz.

cevahir-dovme-model

İnsanların dövme yaptırtma sebepleri arasında, kendilerinin tarzlarını, üsluplarını ve kendilerine has olan karakterlerini bazen yazarak, konuşarak ya da yaşayarak yansıtamamalarından kaynaklanmaktadır.

Cevahir-dovmeci-studyo-istanbul

Dile getirilmeyen bu duygular da bazen küçük bir desen ile insanlara yansıtılabilmektedir. İnsanlar bazı yaşamış oldukları anıları da hiç unutmamak adına kendilerine dövme yaptırmak istemektedirler. Böylece kendilerinin de en çok görebilecekleri bir yeri vücutları üzerinde belirleyip raya bir dövme yaptırarak, o seçilmiş olan dövme deseni ve şekli ile yaşamış oldukları anıları sürekli olarak canlı tutabilmektedirler.

Cevahir Dövme Fiyatları

Cevahir Dövme Fiyatları

Dövmeler için, öldükten sonra bile sizinle gelecek olan aksesuar tabiri kullanılmaktadır. Kişilerin yaptıracakları dövmeler geçici ve kalıcı dövmeler olarak iki gruba ayrılır. Geçici dövmeler için daha az ücretler istenirken kalıcı dövmeler için biraz daha fazla ücret istenebilmektedir. Yapılacak olan dövme desenlerinin büyüklükleri de fiyatı etkileyen bir başka unsurdur.

cevahir-tattoo-salon

Dövme için profesyonel dövme sanatçısının harcayacağı zaman, yapacağı işçiliğin yoğunluğu ve kullanılacak olan malzemeler de Cevahir dövme fiyatlarının artmasına bir etkendir. Dövme yaptıracak olan kişilerin dövme yaptıracakları dövmecileri özen ile seçmeleri gerekmektedir. Ucuza dövme işlemleri yapan kişiler, her ne kadar maddi olarak bir avantaj sağlasa da sağlık ve kalite açısından sıkıntılı durumlara düşebilir. Bu yüzden profesyonel dövme sanatçısı ile anlaşmak daha iyi olacaktır.

CEVAHİR DÖVME STÜDYOSU İLETİŞİM

cevahir-dovmeci-iletisim

Whatsapp ve Mobil  Hattımız

About Timuçin

Profesyonel Dövme Sanatçısı Tattoo Art. Timuçin Değirmenci