Ortaköy Dövmeci

Ortaköy Dövmeci

Ortaköy dövmeci stüdyomuzda yüksek teknoloji dövme cihazları ve profesyonel dövme sanatçıları bulunmaktadır. Vücut sanatı hayatımız boyunca taşıdığımız bir aksesuardır dolayısıyla böyle bir konuda amatör dövmecilerle çalışmak sizlere maddi zarardan çok manevi zarar verecektir. Özellikler amatör dövmeler, yanık lekeleri ve doğum lekelerinin kapatılmasında, kamufle edilmesinde kullanılan yöntemlerin başında dövme kapatma gelmektedir. Dövme tarihte bilenen ve kullanılan en eski vücut süsleme sanatlarından biri olarak atfedilmektedir. Dövmede temel prensip çizerek yahut enjekte yöntemi ile vücutta şekiller meydana getirmektedir.

ortakoy-tattoo-studio

Günümüzde kullanılmakta olan enjekte yöntemi diğer yöntemlere oran hem çok daha acısız hemde kalıcı nitelik göstermektedir. Dövmede temel prensip yapılan dövmenin ömür boyu kalıcı olmasıdır. Fakat günümüzde vücuttan silinebilen geçici dövmelerde yapılabilmektedir. Ortaköy dövme salonumuzda kalıcı dövme yapılmaktadır. İstanbul Ortaköy dövmeci en çok tercih edilen dövmecilerinin başında gelmektedir. Bunun sebebi olarak da Ortaköy dövmecilerinin titiz işçiliği ve hijyen kurallarına çok dikkat etmeleri gösterilmektedir.

ortakoy-dovme-studyo

Ortaköy en iyi dövmecisi Tattoo Art. Timuçin de dilediğiniz dövmeye yalnızca birkaç saat içerisinde oldukça uygun fiyatlar ile sahip olabilirsiniz. Tattoo Art. Timuçin tecrübeli ve profesyonel ekip arkadaşları ile çalışmakta olup, özgün tasarım dövmelerde yapmaktadır. Hijyen kurallarına en üst seviyede dikkat etmekte olan Tattoo Art. Timuçin den nezih ortamı, çıkarmış olduğu profesyonel çalışmasından dolayı memnun bir şekilde ayrılacaksınız.

Ortaköy Dövme Yapan Yerler

ortakoy-dovme-yapan-yerler

İstanbul’un her noktasında olduğu gibi Ortaköy dövme salonlarına da Ortaköy’ün her noktasında rastlamak mümkün. Fakat önemli olan gerçekten başarılı bir dövmeciyle çalışmaktır. Ortaköy dövme yapan yerler şu şekilde sıralanabilir:

  • Bebek
  • Emirgan
  • İstinye
  • Tarabya
  • Yeniköy

Ortaköy Dövme Fiyatları

ortakoy-dovme-fiyatlari

İstanbul’un semtlerinde her şeyde olduğu gibi dövme fiyatlarında da büyük değişikliklere yaşanmaktadır. Ortaköy dövme fiyatları İstanbul’un diğer semtlerine göre çok da düşük aralıklarda olmasa da fiyatların oldukça makul seviyede olduğu söylenebilir. Yaptırmak istediğiniz dövme için kesin bir fiyat almak istiyorsanız, modelinizi seçmiş, vücudunuzda nereye yaptırmak istediğinize karar vermiş ve büyüklüğünü de belirlemiş olmanız gerekmektedir. Dövme fiyatlarını belirlerken kıstas alınan hususlardan ilki dövmenin büyüklüğü, modelin kolaylığı ve modelin kaç seansta tamamlanacağıdır. Ortaköy dövmecilerinden Tattoo Art. Timuçin web sitesinde yayınlamakta olduğu dövmelerinin tamamı kendisine ait olup, web sitesi üzerinde yer almakta olan iletişim adreslerinden irtibata geçebilirsiniz.

ORTAKÖY DÖVME STÜDYOSU İLETİŞİM

ortakoy-dovmeci-iletisim

Whatsapp ve Mobil  Hattımız

About Timuçin

Profesyonel Dövme Sanatçısı Tattoo Art. Timuçin Değirmenci