Acarkent Dövmeci

Acarkent Dövmeci

Dövme tarihte bilinen en eski vücut aksesuarlarından biridir. İlk yapılmaya başladığı zamanlarda evli ve bekar kadınları birbirinden ayırt etmek, belli gruptan olan insanları simgelemek amacıyla kullanılan dövmenin günümüzdeki kullanım amacı aksesuardır. Acarkent Dövmeci Tattoo Art. Timuçin vermiş olduğu kaliteli hizmet ile pek çok insanın tercih ettiği dövmeciler konumundadır. Acerkent en iyi dövmecilerin den biri olan Timuçin profesyonel personel kadrosu, uygun fiyat seçenekleri ile dövme severlere hizmet vermektedir.

Acarkent-tattoo-studio

Tamamen hijyenik ortamlarda hizmet sunan Acarkent dövme salonu işlemlerde insan vücuduna uygun olarak tasarlanmış, tamamıyla cerrahi çelikten üretilmiş olan malzemeler kullanmaktadır. Dövmede kullanılan boya insan vücudu ile son derece uyumlu olup, herhangi bir alerjik reaksiyon göstermemekte olup, kalitesiz dövme boyalarına göre çok daha iyidir. İstanbul Acarkent dövmeci İstanbul’da uygun fiyatlı ve kaliteli hizmet sunan sayılı işletmelere arasında yer alıyor. Dövme yaptırmak istemekteyseniz Tattoo Art. Timuçin’e uğramanızı öneririz.

Acarkent Dövme Yapan Yerler

Acarkent-dovme-yapan-yerler

İstanbul’un her noktasında olduğu gibi Acarkent dövme yapan yerlerin sayısıda oldukça fazladır. Acarkent en yakın dövmeciler şu şekilde sıralanabilir:

  • İncirköy
  • Acarlar
  • Soğuksu
  • Gümüşsuyu
  • Çayağzı
  • Paşabahça

Acarkent Dövme Fiyatları

Acarkent-dovme-fiyatlari

İstanbul’da Avrupa Yakasında dövme fiyatları semtten semte farklılıklar gösterebilmektedir. Bu sebeple çok para ödemeden kaliteli bir dövmeye sahip olmak istiyorsanız dövme stüdyomuza uğramanızı tavsiye ederiz. Acarkent Dövme fiyatları pek çok semte göre çok daha uygundur. Seçmiş olduğunuz dövmenin fiyatı, kalıcı yahut geçici olmasına , 3 boyutlu olup olmamasına , büyüklüğüne göre fiyatlandırılmaktadır. Realistik dövmeler fiyat bakımından küçük dövmelere göre daha pahalıdır.

Acarkent-dovme-salon

Tattoo Art. Timuçin’in yapış olduğu dövme çalışmalarını web sitesi üzerinden takip edebilirsiniz. Web sitesinde yalnızca kendi yapmış olduğu çalışmalar yer almakta olup, tamamıyla özgündür. Ayrıca kişiye özel dövme tasarımları yapılmakta olup, yalnızca sizde bulunan hiçbir benzeri olmayan dövmelere de sahip olabilirsiniz. Randevu sistemi ile hizmet verilmekte olup, bu sistem sayesinde sıra beklemeden kısa sürede dövmenizi yaptırabilirsiniz. Dövme konusunda daha detaylı bilgi sahibi olmak, fiyat ve randevu almak için web sitesi üzerindeki iletişim adresindeki iletişim adresleri üzerinden Tattoo Art. Timuçin’e ulaşabilirsiniz.

ACARKENT DÖVME STÜDYOSU İLETİŞİM

acarkent-dovmeci-iletisim

Whatsapp ve Mobil  Hattımız

About Timuçin

Profesyonel Dövme Sanatçısı Tattoo Art. Timuçin Değirmenci