geometrik-dovme-modelleri

Geometrik Dövme Modelleri

Geometrik denilince çoğu kişinin aklına basit geometrik desenler gelse de yetenekli ve yaratıcı dövme sanatçılarının elinden çıkan geometrik dövme modelleri inanın bundan çok daha fazlası. Hayal gücünün ve estetik algısının sınırlarını zorlayan muhteşem geometrik dövme modelleri her geçen gün daha popüler hale geliyorlar. Eğer siz de sıra dışı, estetik ve ilgi çekici bir dövme yaptırmayı düşünüyorsanız geometrik dövme modelleri tam size göre.

Geometrik Modeller

Geometrik dövme modelleri için hayal gücünün sonsuzluğu kadar çeşitli demek pek de abartı olmaz. Hayvanlar, çiçekler ve çok daha fazlası geometrik dövme arasında yer alıyor. Bu nedenle bir dövme yaptırmadan önce İstanbul’da geometrik dövme yapan stüdyolardan birine uğrayıp geometrik dövme modelleri arasında keyifli bir gezintiye çıkmanızı tavsiye ediyoruz zira muhtemelen bu dövme modellerine ilk görüşte vurulacaksınız ve bedeninizi geometrik dövme modelleri ile süslemeye kara vereceksiniz.

Geometrik Dövmenin Anlamları

Söz konusu geometrik dövmeler olduğunda hepsi için tek bir anlamdan bahsetmek imkânsız çünkü geometrik dövmeler çok çeşitli dolayısıyla geometrik dövmenin anlamları da birbirinden farklı. Seçeceğiniz desene ve o desene yüklediğiniz anlama göre değişiyor geometrik dövmenin anlamları.

Geometrik Dövme Fiyatları

Dövme fiyatlarını belirleyen başlıca üç kriter var;

  • Dövmenin kaç renk olduğu
  • Dövmenin eni
  • Dövmenin boyu

Ayrıca bunların yanı sıra kapatma olup olmadığı ve seçilen desenin detaylılığı da geometrik dövme fiyatları konusunda belirleyici etkenler arasında yer alıyor. Yani geometrik dövme fiyatları tamamen seçeceğiniz dövmeye bağlı.

İstanbul’da geometrik dövme yapan stüdyolar

İstanbul dövmeci konusunda şüphesiz ki Türkiye’nin başkenti konumunda, dolayısıyla İstanbul’da geometrik dövme yapan stüdyolar ilin dört bir yanına dağılmış durumda. Farklı semtlerdeki İstanbul dövmeci alternatiflerini değerlendirebilirsiniz.

DÖVME STÜDYOSU İLETİŞİM

geometrik dövme sanatçısı iletişim

Whatsapp ve Mobil  Hattımız

About Timuçin

Profesyonel Dövme Sanatçısı Tattoo Art. Timuçin Değirmenci

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir