dovme-kursu-veren-yerler

Dövme Kursu Veren Yerler

Dünyanın en yaygın ve en popüler sanatlarından biri olan dövme ülkemizde de her geçen gün daha fazla kişinin en büyük tutkusu haline geliyor. Dövme yaptıran kişilerin sayısı büyük bir hızla arttıkça dövmeci ihtiyacı da artıyor. Temel çizim yeteneği olan ve dövme yapmaya karşı ilgisi bulunan herkes dövmeci olabilir. Ancak tabi ki profesyonel dövmecilerin eğitmen olarak yer aldığı dövme kurslarına katılarak. Dövme tutkusunun büyümesi ile birlikte ülkemizin hemen her köşesinde çok sayıda dövme kursu açılmış durumda. Dövme kursu veren yerler açısından oldukça zengin bir yer haline gelmiş durumda, bu sayede evinizden çok uzağa gitmek zorunda kalmadan bir dövme kursuna katılma şansı yakalayabilirsiniz.

İstanbul dövme kursu açısından en zengin bölge

tribal modeller-dövme model çizim

Türkiye’nin en kalabalık şehri olan İstanbul tahmin edebileceğiniz üzere dövme kursu veren yerler açısından en zengin bölge konumunda. İstanbul’un hemen her semtinde çok sayıda dövme stüdyosu var ve bu stüdyoların bir kısmı aynı zamanda dövme kursu olarak da hizmet veriyor. Bazı stüdyolarda düzenli olarak kurslar düzenlenirken bazılarındaysa talep üzerine ve yeterli katılımcı sayısı sağlanınca farklı tarihlerde kurslar düzenleniyor.

Diğer şehirlerde de dövme kursları bulunuyor

portre dövmeler

Elbette İstanbul dövme kursu bulabileceğiniz tek adres değil. Başta İzmir, Ankara, Eskişehir gibi kentler olmak üzere birçok farklı yerde dövme kursları bulabilmek mümkün. Önemli olan dövme kursu seçerken doğru dövmeciyi tercih edebilmek ve emin olun ki çoğu şehirde mutlaka bu işte başarılı dövmeciler var.

Dövme kursunu doğru seçmek çok önemli

water color dövme modelleri-sulu boya dovme modelleri

Söz konusu dövme gibi vücuda uygulanan bir sanat dalı olduğunda doğru kursu, daha net bir ifade ile doğru dövmeciyi seçmek büyük önem taşıyor. Yeterli düzeyde verim alabilmek için sadece iyi dövme yapan bir sanatçıdan değil aynı zamanda bildiklerini etkili şekilde öğretebilen bir dövmeciden kurs almak gerekiyor. Dolayısıyla hangi şehirde olursanız olun dövme kursu seçerken kursun iyi bir dövmeci tarafından verildiğinden emin olmanızı tavsiye ediyoruz. Unutmayın, ancak iyi bir dövmeciden iyi bir dövmeci olmayı öğrenebilirsiniz.

DÖVME KURSU İLETİŞİM
Whatsapp ve Mobil Telefon Hattımızı Arayabilirsiniz.

About Timuçin

Profesyonel Dövme Sanatçısı Tattoo Art. Timuçin Değirmenci