Silinmiş Dövme Düzeltme

Silinmiş Dövme Düzeltme

Silinmiş dövme düzeltme işlemi uzun süredir dokuda kalan dövme boyasının deforme olması sonucu uygulanır. Pigment kaybı yaşayan dokunun tekrar düzeltilerek boyanın silindiği bölgeye renk uygulama işlemi ile gerçekleşir.

Silinmiş dövmenin düzeltilmesi dövmenin canlılığını geri kazandırır, böylece dövmeniz ilk yaptırdığınız kadar canlı görünebilir. Özellikle yaz aylarında deforme olabilen dövmeler renk kaybı yaşayabilir veya silinebilir bu durumlarda profesyonel dövmecilerden yardım almak gerekebilir. Dövme düzeltme işlemi ayrıca dövmenin ömrünü de uzatmaktadır.

Kabuk Atan Dövme Silinir mi?

kabuk-atan-dovme-silinirmi

Dövmemizi Yaptırdıktan sonra en çok merak ettiğimiz konuların başında bu soru gelmektedir.

Kabuk atan dövme silinmez çünkü dövme esnasında deriye enjekte edilen boya derinin 3 katmanına işler, soyulan bölge ise 1. ve 2. Katman olur. Genellikle 1. Katman sürekli yenilenen katman olduğundan bunu deri değişimi olarak ta düşünebilirsiniz.

Silinen Dövme Ne Kadar Sürede Düzeltilir.

kabuk-atan-dovme-ne-kadar-surede-silinir

Silinen dövme ne kadar sürede düzeltilir sorusunu sorduğumuzda öncelikle şunu bilmemiz gerekir dövmemizin boyutu ve silinen bölgenin en ve boyu. Bazı durumlarda dövmenin tamamının üzerinden geçilmesi gerekebilir.

Silinen Dövme Nasıl Düzeltilir?

DÖVME STÜDYOSU İLETİŞİM

dövme sanatçısı iletişim

Whatsapp ve Mobil  Hattımız

About Timuçin

Profesyonel Dövme Sanatçısı Tattoo Art. Timuçin Değirmenci