portre-dovme-modelleri

Portre Dövme Modelleri

Portre dövme modelleri herhangi bir kişinin veya hayvan suretinin üç boyutlu bir şekilde deriye işlenmesidir. Portre modeller genellikle insan vücudunda Kol, Omuz, Sırt veya göğüs bölgelerine uygulanmaktadır. Portre dövme yaptırmadan önce genellikle dövme sanatçısına kompozisyon tarzında dövme yaptırmak istenilen modelin hikayesi veya varsa anısı anlatılır dövme sanatçısının hayal gücüne göre portre dövme tasarlanır şablona dökülür ve istenilen bölgeye uygulanır. Portre dövme genellikle bir kişinin ailesinin ferdi veya çok sevdiği bir hayvanı olabilir. Model ne olursa olsun dövme sanatçısı tarafın en iyi şekilde yapılmalıdır. Portre modelleri Dövme dünyasının en iddialı ve göz alıcı elemanlarından biridir. Son derece ustalık gerektiren bir dövme tarzı olduğu için herkes portre dövme yapamaz ve bu nedenle portre dövme yaptırmak için iyice araştırmak ve doğru dövme sanatçısını bulmak çok önemlidir. Aksi takdirde hayalinizdeki portre yerine hiç de hoşunuza gitmeyecek bir dövme ile baş başa kalabilirsiniz.

Portre Modeller

Etkileyici hatta daha doğru bir ifade ile büyüleyici portre dövme modelleri çok çeşitlidir. Zira kimi insanlar sevgilisinin, annesinin yani sevdiklerinin portresini yaptırırken kimileri de ideolojileştirdikleri düşüncelerin portresini yaptırmayı tercih ederler. Yani portre dövme modelleri dünyadaki insan yüzleri kadar çeşitlidir. Bu arada hayal gücüne dayanan portre dövme modelleri de vardır, yani gerçekte var olmayan bir yüzün de dövmesi yaptırılabilir. Unutmadan; hayvan dostların da portre dövmeleri yaptırılabilir.

Portre Dövme Anlamları

Portre dövmenin anlamları genel olarak sevgiyi ve hayranlığı temsil eder. Zira genellikle çok sevilen bir insanın, hayranlık duyulan bir ünlünün ya da evcil hayvanın yüzü resmedilir bu dövmelerde. Dolayısıyla porte dövmenin anlamları sevgiyi ve bağlılığı temsil eder ayrıca elbette kişinin estetik anlayışı ile de ilgili fikir verir bu harika dövmeler.

Portre Dövme Fiyatları

Portre dövme fiyatları farklılaşmaktadır, portre dövme yazımızın başında da söylediğimiz gibi ustalık gerektiren bir tarzdır ve portre dövme fiyatlarında dövmenin büyüklüğü, kaç renk olacağı, kapatma olup olmadığı gibi unsurların yanı sıra bu tarzın son derece zor uygulanması da belirleyici rol oynar. Bunun için size tavsiyemiz portre dövme fiyatları konusunda kapsamlı bilgi edinmek için bir dövme sanatçısına danışmanız.

İstanbul portre dövme yapan yerler

İstanbul da bir çok farklı yerde dövme yapılmaktadır, burada önemli olan yaptırmak istediğiniz dövme tarzını en iyi yapabilecek usta dövmeciyi bulabilmektir. İstanbul da portre dövme yaptırmak istiyorsanız bizimle mutlaka iletişime geçmelisiniz.

DÖVME STÜDYOSU İLETİŞİM

portre dövme sanatçısı iletişim

Whatsapp ve Mobil  Hattımız

About Timuçin

Profesyonel Dövme Sanatçısı Tattoo Art. Timuçin Değirmenci

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir