Taksim Dövmeci

Taksim Dövmeci

Taksim Dövmeci Timuçin dövme salonun profesyonel kadrosu ve kişiye özle randevu ile hizmet vermektedir. Pek çok insanın hayalini kurduğu şeylerden birisi dövme yaptırmaktır. Özellikle genç yaşlarda başlayan bu istek, emin olunarak dövme yaptırılmadığı durumlarda pişmanlıkla sonuçlanabilmektedir. Dövme yaptırırken sonuncunda pişman olmamak adına dövme yaptırmakta kararlı olduğumuzun kadar model ve dövmeci seçiminde de kararlı olmak son derece önemlidir.

taksim-tattoo-studio

Dövmeci seçimini gerçekleştirirken dikkat edilmesi gereken bir takım hususlar bulunmaktadır. Dövme yaptıracağınız dövmecinin yeteneğinden emin olmak son derece önemlidir. Bu sebeple dövme yaptırmadan önce dövmecinin daha önceki dövme çalışmalarını incelemek oldukça önem arz edecektir. İstanbul Taksim dövmeci Tattoo Art. Timuçin, İstanbul’un en yetenekli dövmecileri arasında kabul edilmektedir.

taksim-dovme-calismalari

Taksim dövme salonu olarak faaliyet gösteren dövme sanatçıları yeteneklerinin yanı sıra aynı zamanda hijyenik ve steril ortamlarda hizmet sunmaktadır. Taksim en iyi dövmeci Tattoo Art. Timuçin sunmakta olduğu hijyenik ortamla sağlığınızı riske atmadan sizi hayalinizdeki dövmeye kavuşturacaktır.

Taksim Dövme Yapan Yerler

taksim-dovme-yapan-yerler

İstanbul Avrupa yakası Taksimde çok sayıda dövme yapan yer bulunmaktadır. Fakat her dövmecinin kaliteli olduğunun söylenmesine imkan bulunmamaktadır. Taksim dövme yapan yerleri sizler için listeledik. Taksim en yakın dövme salonlarını şu şekilde sıralayabiliriz:

  • İstiklal Caddesi
  • Şişhane
  • Nevizade
  • Cihangir

Taksim Dövme Fiyatları

taksim-dovme-fiyatlari

Taksim dövme fiyatlarını bir nebze araştırmanız durumunda  semtler arasında oldukça büyük ölçekli farklar olduğunu görürüz. Bu durumun temel sebebi semtlerin pahalılık ve müşterilerinin ekonomik düzeyleridir. Taksim dövme fiyatlarının diğer semtlere oranla bir nebze yüksek olmasını  temel sebebi de budur.  Dövme fiyatlarını belirlerken  müşterilerin ekonomik düzeyleri dışında dikkate alınan bazı hususlar da bulunmaktadır.

taksim-dovme-salon

Bu hususların başında dövme boyutu gelmektedir. Dövme modeliniz zorlaştıkça dövme fiyatlarında seans sayısı da artacak, otomatik olarak fiyatta artacaktır. Diğer bir durumda renkli dövme isteyip istemediğinize göre belirlenecektir. Renkli dövme istemeniz durumunda siyah dövmeye göre bir miktar daha fazla ücret ödemeniz gerekebilir.

taksim-dovme-studyo-timucin

İstanbul Taksim’in en iyi ve hijyenik dövmecisi, Tattoo Art. Timuçin ile iletişime geçmeden önce web sayfasında bulunmakta olan dövme tasarımlarını inceleyebilirsiniz. Dövme konusunda aklınıza takılan her hususu web sayfamızdan öğrenebileceğiniz gibi, fiyat ve randevu almak için  telefon numaralarımızda dövme sanatçılarımıza ulaşabilirsiniz.

TAKSİM DÖVME STÜDYOSU İLETİŞİM

taksim-dovmeci-iletisim

Whatsapp ve Mobil  Hattımız

About Timuçin

Profesyonel Dövme Sanatçısı Tattoo Art. Timuçin Değirmenci