Ataköy Dövmeci

Ataköy Dövmeci

Ataköy dövmeci sizler için en kaliteli ve en profesyonel hizmeti sunan, steril ve hijyenik ortamda istediğiniz modeli yapabilecek dövme ustaları ile sanatını icra eder. Eski tarihlerden bu yana kadar gelen, toplum arasında popüler, herkesin yaptırmaya cesaret edemediği dövme halen günümüzdeki popülerliğini sürdürmekte. Hemen hemen hepimizin aklımızda bir kere de olsa “Dövme yaptırsam acaba nasıl olur?“ sorusu yer etmiştir. Tabi daha sonra birçoğumuz cesaret edemeyip bu arzuyu içimizden atmaya çalışmışızdır.

atakoy-dovme-model-istanbul

Çünkü gerek izlediğimiz diziler, gerek izlediğimiz filmlerden görmüş olduğumuz dövme yaptırma sahneleri bizleri korkutuyor. İnsanların canının yandığı sahnelenen filmlerden çoğumuz korkmaktayız. Evet, dövme sevenlerin bu işe girişerek bir takım ufak acılara katlanmaları gerektiğini bilmeleri gerekiyor. Çünkü dövme yapmak oldukça zor, ince ve zahmetli bir iş. Bu işi kesinlikle gerçekten ustalaşmış ve de işinde profesyonelleşmiş kişilerin yapması gerekiyor.

atakoy-tattoo-salon

Ataköy dövmeci ile dövmenize kavuştuktan sonra bir takım meraklarınız olabilir, İğne vuruşlarına bağlı olarak dövme yapılan bölgede kızarık ya da şişlikler görülebiliyor. Bu şişlikleri takiben o bölgede ve çevresinde yaralar veya kabuklanmalar oluşabilir, bu kabuklanmaların iyileşmesi ile dövme ortaya çıkmaktadır.

Ataköy Dövme Yapan Yerler

Ataköy Dövme Yapan Yerler

Ataköy en iyi dövmecilere sahip güzel bir semttir. Dövme yaptırmaya kesin olarak karar vermiş kişilere Ataköy dövmecilerini önermek isterim. Bu durumda dövme yaptırılacak yerin kalitesi büyük oranda önem taşıyor. Dövme yaptırılacak, dövmeyi yapacak ve dövmenin yapılacağı malzemelerin kalitesi sizlerin sağlığını etkileyebilecek bir konumda. Bundan dolayı dövme yaptıracak olan kişilerin yaptıracakları yeri özenle ve dikkatli seçmeleri gerekiyor.

Eğer sizde çevreden gelecek tepkileri bir kenara bırakıp, psikolojik olarak kendinizi hazır hissediyor iseniz sizlere Avrupa Yakasında Ataköy dövmeci Timuçin Değirmenciyi ziyaret etmenizi tavsiye edebilirim. Dövme sanatçıları arasında en uğrak merkezleri olan;

  • Cevizlik
  • Kartaltepe
  • Zeytinlik
  • Marina

Semtleri çeşitlilik gösterebiliyor. Ataköy dövme sanatçıları kalitesini yapmış oldukları işlerden anlayabiliyoruz. Yaptıkları işler ile müşterilerinden olumlu yönde geri dönüşler alan kişiler tarafıyla profesyonelliklerini gözler önüne sürüyor.

Ataköy Dövme Fiyatları

Ataköy Dövme Fiyatları

Dövme yaptırmak isteyenleri ilgilendiren bir konu daha bulunuyor. Dövme fiyatları ne kadar aralığındadır? Ataköy dövme fiyatlarını kesin ve net olarak öğrenmek için Ataköy dövme stüdyolarını ziyaret etmeleri gerekiyor. Dövme yaptırmaya karar verdikten sonra randevu yolu ile kolay bir şekilde işlemi başlatabilme imkânına sahipsiniz. Dövmenin fiyatlarını etkileyen şekil, boyut, renk gibi faktörleri de öncesinde belirlemeniz fiyat konusunda kesin bir rakam alabilmeniz açısından kolaylaştırıcı rol oynayacaktır.

ATAKÖY DÖVME STÜDYOSU İLETİŞİM

atakoy-dovmeci-iletisim

Whatsapp ve Mobil  Hattımız

About Timuçin

Profesyonel Dövme Sanatçısı Tattoo Art. Timuçin Değirmenci