ozan-tufan-dovme

Ozan Tufan Dövme Çalışması

Fenerbahçe’nin genç futbol yıldızı Ozan Tufan futbol dışında sosyal hayatında da  yaşam tarzı ile gündeme gelmekte. Yaptırdığı Kol kaplama dövmesi ile gözleri üzerine çeken yıldız futbolcu Ozan Tufan dövme sanatçısı Timuçin Değirmenci tarafından yapılan dövmesi ile şu günlerde adından söz ettiriyor. Geleceği çok parlak olan ve futbol kariyerine basamak basamak ilerleyen genç futbolcunun yaptırdığı dövmeler merak konusu olmuş durumda. Ozan Tufan’ın seçtiği dövme modelleri ve yaptırdığı kol kaplama dövmenin anlamlarını merak ediyorsanız yazımızın geri kalanında bu konulara değineceğiz.

Ozan Tufan Kol Kaplama Dövmesini Tercih Etti

ozan-tufan-dovme-calismasi

Uzun zamandır dövmeye merakı olan fakat iyi bir dövmeci bulma konusunda endişeleri olan Ozan Tufan Tattoo Art. Timuçin’in dövme çalışmalarını inceledikten sonra kol bölgesine özel olarak tasarlattığı dövmeyi yaptırmaya karar verdi. Ortalama 4 saat Süren dövme çalışması kolun tamamını kaplayana kadar sürmesi ve 4 seans ta bitirilmesi planlandı. Fenerbahçeli futbolcular arasında aynı zamanda Mehmet Topal, Michal Kadlec, Luis Nani gibi isimlerde Timuçin Değirmenci tarafından özel olarak tasarlanan dövme modellerini yaptırmışlardı.

Eğlenceli ve samimi bir kişilik olan Ozan dövmeye olan merakını bizlere anlattı. Dövmenin bir yaşam tarzı olduğunu ve şekil ve motiflerin vücuda işlenmesiyle hayat bulduğunu belirten Ozan “Dövme sanattır sanat ise yaşamın özü” ifadelerinde bulundu.

Dövmesi Futbolu Kadar Etkileyici

ozan-tufan-timucin-degirmenci

Ozan Tufanın yaptırmış olduğu dövmenin bu kadar çok ilgi görmesi kendisinin özel olarak tasarlattığı modelde yatıyor. Sadece kendisine özel olan ve başka herhangi birinde olmayan model hayatının artık bir parçası olmuş durumda. Bundan sonraki süreçlerde yaptıracağı dövmeler şimdiden merak konusu, özellikle kolu tamamen kapandığında yaptırmış olduğu dövmeleri sezon sonuna kadar merakla bekleyeceğiz. Şu an ilk dövmelerini yaptıran Ozanın son dövmesi olmayacağı kesin olarak görülüyor. Dövme Sanatçısı Timuçin Değirmenci bu konuda sessizliğini korusa da bizler Yaptırmış olduğu dövmeleri yakından takip edip sizlerle paylaşacağız.

Kaynak: Genel Yayın Sorumlusu Levent Erdem.

 

About Timuçin

Profesyonel Dövme Sanatçısı Tattoo Art. Timuçin Değirmenci