Osmanbey Dövmeci

Osmanbey Dövmeci

Osmanbey dövmeci seçimi yaparken dikkatli olmanız gereken ilk husus dövme sanatçınızın hijyen kurallarına dikkat edip etmediği olmalıdır. Dövme yaptırmak kararlılık isteyen bir eylemdir. Dövmenin temel felsefesi ömür boyu kalıcı olması ve silinmemesidir. Fakat ömür boyu vücudumuzda taşımak istediğimiz modelin seçimini yaparken ve dövmeyi yaptıracağımız dövmeciyi seçerken çok dikkatli olmalıyız.

osmanbey-tattoo-studio

Dövme yapım işlemi sırasında deri altına boya enjekte edilmektedir. Bu işlem sırasında steril ortamda yapılması. Bu sebeple hijyen kurallarına önem veren kişiye özel malzemeler kullanarak işlemlerini gerçekleştiren dövmeciler ile çalışmanız önerilmektedir. Osmanbey dövmeci salonlarının hemen hemen tamamında hijyen kuralları üst seviyede uygulanmakta ve bulaşıcı hastalıkların bu şekilde önüne geçilmeye çalışılmaktadır. Hayalinizi kurduğunuz dövmeye kavuşmakta dikkat etmeniz gereken çalışmakta olduğunuz dövmecinin tecrübesi olacaktır. Tecrübeli ellerde hayalinizdeki dövmeye bir adım daha yakınsınız demektir. İstanbul Osmanbey dövmecilerin ortak özelliklerinden birisi fiyatlarının oldukça uygun aralıklarda olmasıdır.

osmanbey-dovme-salon

Osmanbey en iyi dövmecisi olarak tanınmış olan Tattoo Art. Timuçin müşterilerine sunmakta olduğu kaliteli hizmet anlayışı ile İstanbul hatta Türkiye’nin her noktasından gelen müşterilere hizmet sunmaktadır. Çok sayıda ünlü ismin dövmeci seçimi olan Timuçin de insan vücuduna uygun cerrahi malzemeler ile dövme işlemi gerçekleştirilmektedir. Kullanılan boyaların tamamı insan cildi ile uyumlu olup kişiye özel başlıklar kullanılmaktadır. Hijyen kurallarının en üst seviyede tutulduğu dövme stüdyosu Osmanbey’in en çok tercih edilen dövmecisidir.

Osmanbey Dövme Yapan Yerler

osmanbey-dovme-yapan-yerler

İstanbul’un her semtinde olduğu gibi Osmanbey dövme yapan yerlerin sayısı da oldukça fazladır. Osmanbey en yakın dövmecileri şu şekilde sıralayabiliriz.

Osmanbey Dövme Fiyatları

osmanbey-dovme-fiyatlari

Osmanbey dövme fiyatlarının belirlenmesinde bir takım kıstaslar dikkate alınmaktadır. Öncelikle seçmiş olduğunuz model ebatı fiyatın belirlenmesi hususunda oldukça önemlidir. Ebat büyüdükçe dövme fiyatı da artacaktır. İstanbul en iyi dövmecisi Tattoo Art. Timuçin ile web sitesi üzerinde yer alan iletişim adresleri sayesinde irtibata geçebilir. Dövme konusunda merak ettiğiniz noktaları aydınlatabilir, dövme yapımı için randevu alabilirsiniz.

OSMANBEY DÖVME STÜDYOSU İLETİŞİM

osmanbey-dovmeci-iletisim

Whatsapp ve Mobil  Hattımız

About Timuçin

Profesyonel Dövme Sanatçısı Tattoo Art. Timuçin Değirmenci