Aksaray Dövmeci

Aksaray Dövmeci

Bildiğiniz üzere dövmeler, bir kez yaptırıldığı zaman sizi hayatınız boyunca yalnız bırakmayan ve belki de temsil eden bir somut kavramdır. Sizinde hayatınız boyunca taşıyacağınız ve sizin sevdiğiniz bir kişiyi, sözü ya da herhangi bir kavramı size hatırlatacak olan bu somut kavramlara sahip olmak istiyorsanız, Aksaray dövme sanatçısı tam da sizlere göre. Sizlerde İstanbul’da bulunan  Aksaray dövmeci Timuçin den fikirleri alabilir ve kendi yaratıcılığınız ile sizi temsil edecek, tarzınızı belirleyebilirsiniz.

aksaray-dovme-sanatcilari-istanbul

Aksaray dövmecisi olarak, vermiş olduğumuz yüksek kalitede hizmet ile siz dövme severleri memnun etmeye çalışıyoruz ve çalışmaya da, devam edeceğiz. Her daim müşteri memnuniyetini ve isteğini kaliteli hizmet anlayışı çerçevesinde, ön planda benimseyip, prensip olarak kabul ediyoruz.

Aksaray Dövme Yapan Yerler

aksaray-dovmeci-studyo-istanbul

Yukarıda da belirtmiş olduğumuz gibi, sizde İstanbul Aksaray dövme ustalarından yardım alabilir ve size en uygun, bütçenize en uygun ve karakterinize en uygun dövmeyi seçerek, vücudunuza milimetrik hamleler ile işletebilirsiniz. Avrupa Yakasında bulunan Aksaray dövmeci, sizlere yukarıda belirtmiş olduğumuz hizmeti veriyor. Gerek cazip fiyatları ile, gerek de sizlerin isteği doğrultusunda yapmış olduğu yeni tasarımlarla ve fikirlerle, sizin hayatınız boyunca taşıyacağınız gayri resmi imzayı, milimetrik ve ustalık gerektiren hamleler ile vücudunuza dokuyor.

aksaray-tattoo-salon

Aksaray dövme yapan yerlerde buna bağlı olarak çeşitlilik gösterecektir. Bunlardan kısaca bahsedecek olursak;

  1. Atmaca
  2. Abacı
  3. Kürkçübaşı
  4. Vatan Caddesi

Gibi belirtebiliriz. Sizde Aksaray dövmecisinde kendinize en uygun dövmeyi en güzel şekilde yaptırabilirsiniz.

Aksaray Dövme Fiyatları

aksaray-dovme-model

Dövme yaptırmanızda ki etmen ve etkenlerin başında gelen ilk faktör belki de fiyat konusu. Ancak şunu da belirtmekte fayda görüyoruz ki, hayatınız boyunca taşıyacağınız bir sembolü ya da herhangi bir şekli veyahut yazıyı kaliteli yaptırmanız sizin yararınıza olacaktır. Dövme fiyatlarını etkileyen bazı hususlar mevcuttur. Bu hususları belirtecek olur isek, dövme tasarımının kişiye özel ya da hazır tasarım olması gibi dövmede ki renk çeşitliliği, dövmenin şeklinin büyüklüğü olduğunu belirtebiliriz. Aksaray dövme fiyatları, belirtmiş olduğumuz hususlara göre değişmektedir. Eğer kafanızda tasarlamış olduğunuz dövmenin fiyatını biçimlendirmek ve bir meblağ öğrenmek istiyorsanız sizlere önerimiz, en kısa zamanda Aksaray dövmecisi ile iletişime geçmeniz olacaktır.

AKSARAY DÖVME STÜDYOSU İLETİŞİM

Aksaray Dövmeci İletişim

Whatsapp ve Mobil  Hattımız

About Timuçin

Profesyonel Dövme Sanatçısı Tattoo Art. Timuçin Değirmenci