Akbatı Dövmeci

Akbatı Dövmeci

Dövme yaptırmak isteyen insanların sayısı son yıllarda artıyor. Bu durumun en temel sebeplerinden biri de gelişen teknoloji ile birlikte çok iyi dövmelerin yapılabiliyor olmasıdır. Kalıcı dövmeler uygun fiyatlı olmaları ve bir ömür boyu vücutta kalması açısından geçici dövmelere oranla daha cazip gelmektedir. İstanbul Akbatı dövmeci Timuçin bu konuda oldukça profesyonel hizmet vermektedir. Akbatı en iyi dövmeci Tattoo Artist Timuçin, kalıcı ve  kişiye özel dövmeleri ile hizmet vermektedir.

akbati-tattoo-studio

Akbatı dövmeci olan Tattoo Art. Timuçin de kullanılmakta olan ekipmanların tamamı cerrahi malzemelerde kullanılan ve insan cildi ile alerjik reaksiyon göstermeyen özel çelik malzemelerden yapılmıştır. Kişiye özel tek kullanımlık başlıklar kullanılmaktadır. Böylece kan yolu ile bulaşabilecek hastalıkların önüne geçilmiş olur. Dövme yapılacak bölgeye uygulanacak işlemler sayesinde acı hissi azaltılarak en aza indirilmektedir. Akbatı dövme salonları tamamıyla insan sağlığına uygun dövme boyaları kullanılmaktadır. Kaliteli boyaların kullanılması sebebi ile hem dövmenizde zaman içerisinde renk kaybı yaşanmamakta hemde alerjik reaksiyonları görülmemektedir.

Akbatı Dövme Yapan Yerler

akbati-dovme-yapan-yerler

İstanbul’un Avrupa Yakasının her noktasında olduğu gibi Akbatı da da pek çok dövme salonu mevcut durumda. Akbatı dövme yapan yerler listesini sizler için derledik. Akbatı en yakın dövmecileri şu şekilde sıralayabiliriz;

  • Orhangazi
  • Akevler
  • Pirireis
  • Balıkyolu
  • Koza

Akbatı Dövme Fiyatları

akbati-dovme-fiyatlari

İstanbul’da semtler arasında her şeyde olduğu gibi, dövme fiyatlarında da büyük farklılıklar görülmektedir. Bu sebeple lüks semtlerde dövme yaptırmanız durumunda aldığınız hizmete gerekenden çok daha fazla para ödemeniz söz konusu olabilir. Akbatı dövme fiyatları pek çok semte göre çok uygun aralıklarda dır.

akbati-dovme-salon

Dövme yaptırmak istediğiniz bölge, yaptırmak istediğiniz dövme ebatı, kullanılan renkler, dövmenin kalıcı olup olmaması, üç boyutlu tasarımlar istenip istenmemesi gibi pek çok husus dövme fiyatlarını etkilemektedir. Tattoo Art. Timuçin resmi web sitesi üzerinde yer almata olan dövmelerin tamamı kendi çalışmaları olup, kişiye özel, özgün dövme tasarımlarda yapılmaktadır. Web sitesinde yer alan iletişim adresleri üzerinden randevu alarak işlem sürenizi kısaltabilirsiniz.

AKBATI DÖVME STÜDYOSU İLETİŞİM

akbati-dovmeci-iletisim

Whatsapp ve Mobil  Hattımız

About Timuçin

Profesyonel Dövme Sanatçısı Tattoo Art. Timuçin Değirmenci