Gürpınar Dövmeci

Gürpınar Dövmeci

Gürpınar dövmeci Timuçin Değirmenci son yıllarda Türkiye’nin en popüler dövme sanatçısı olarak adlandırılmaya başlandı. Bu durumun sebebi dövmenin her geçen gün daha da ilgi görmeye başlaması. Dövme aslında yüzyıllardır insanoğlunun çeşitli sebeplerde kullandığı bir sanattır. Pek çok ırk kendilerini belli mesheplerden ayırmak , yahut köle ve hür insanları toplum içinde kolayca ayırt edebilmek için dövme sanatını kullanmıştır. Günümüzde dövmenin kullanılış amacı ise vücudu süslemektir.

gurpinar-tattoo-studio

Dövme yaptırırken dikkat edilmesi gereken çok temel hususlar vardır. Bu hususlar sağlığınız ve estetik görüntünüz için son derece önem arz etmektedir. Dövme yapımında dikkat edilecek ilk husus dövmeci seçimidir. Gürpınar dövme salonlarından birini tercih edecekseniz öncelikle dövmecide kullanılan malzemelerin tek kullanımlık olup olmadığını sormalısınız. Tattoo Art. Timuçin de kullanılan ekipmanlar insan cildi ile uyumlu cerrahi ekipmanlar kullanmaktadır. Bu ekipmanlarda kullanılan başlıklar tek kullanımlık olup, kişiye özeldir. Böylece kişiden kişiye bulaşabilecek hastalıkların önüne tamamıyla geçilmiş olur.

Gürpınar Dövme Yapan Yerler

gurpinar-dovme-yapan-yerler

Gürpınar’ın pek çok noktasında dövme salonları yer almaktadır. Avrupa Yakası Gürpınar dövme yapan yerler fiyat bakımından da İstanbul’un pek çok semtine göre uygun aralıktadır. Gürpınar en yakın dövmecileri şu şekilde sıralayabiliriz:

  • Yeşilkent
  • Albatros

gurpinar-dovme-studyo

Dövme de kullanılan bitkisel boya kalitesi de son derece önemlidir. Kaliteli malzeme kullanımında hem cildinizde alerjik reaksiyonlar görülmeyecek hemde yaptırmış olduğunuz dövme daha uzun süre solmadan kullanılabilecektir. Gürpınar dövmeci Tattoo Art. Timuçin de kişiye özel ekipmanlar , kaliteli malzemeler ile hayalinizdeki dövmeye sağlığınızdan taviz vermeden kavuşmanız mümkündür. Tattoo Art. Timuçin için Gürpınar en iyi dövmecisi demek hiçte yanlış olmayacaktır.

Gürpınar Dövme Fiyatları

gurpinar-dovme-fiyatlari

Gürpınar dövme fiyatları İstanbuldaki pek çok semte oranla çok daha uygundur. Dövme fiyatları belirlenilen ve kıstas alınan ilk husus dövme büyüklüğüdür. Dövme ebatı büyüdükçe ve dövme yaptırılmak istenilen şekil karışık bir hal aldıkça fiyatta o oranda artmaktadır. Tattoo Art. Timuçin kişiye özel dövme tasarımı  uygun fiyatlar ile siz müşterilerine sunmaktadır. Dövme fiyatları hakkında detaylı bilgi için dövme sanatçılarımız ile iletişime geçebilirsiniz.

GÜRPINAR DÖVME STÜDYOSU İLETİŞİM

gurpinar-dovmeci-iletisim

Whatsapp ve Mobil  Hattımız

About Timuçin

Profesyonel Dövme Sanatçısı Tattoo Art. Timuçin Değirmenci