Beyazıt Dövmeci

Beyazıt Dövmeci

Beyazıt dövmeci karakterinizi yansıtan ve bir ömür boyu taşıyacağınız bir kavramı, şekli ya da yazıyı kısacası sizin temsil edecek bir olguyu vücudunuza kazıtmak yani dövme yaptırmak istiyorsanız, Beyazıt dövme stüdyosu tam da aradığınız yer. Sizde vücudunuza kaliteli ve hayatınız boyunca taşıdığınız zaman herhangi bir bozulmaya ya da eskimeye uğramayan dövmelere sahip olmak istiyorsanız, Beyazıt dövmeci ustalar tam da sizler için eksiksiz hizmet veriyor.

beyazit-dovme-salon

Yapmanız gereken tek şey, sadece sizin karakterinizi ortaya koyan ve sizinle bir ömür arkadaş gibi olacak dövme şeklini kafanızda biçimlendirmek yani kendinize göre tasarlamak. İstediğiniz şekli ya da yazıyı istediğiniz faktörleri belirterek, Beyazıt dövmecilerine en güzel haliyle yaptırabilirsiniz.

Beyazıt Dövme Yapan Yerler

Beyazıt Dövme Yapan Yerler

İstanbul Avrupa Yakası Beyazıt dövme yapan yerler de birçok dövmeci vardır. Bu yüzden de Beyazıt dövme yapan yerler ilçede oldukça fazla çeşitlilik gösterecektir. Bunlardan kısaca bahsedecek olursak;

  • Kuyumcular
  • Yorgancılar
  • Ordu
  • Tahtakale
  • Kapalıçarşı

Gibi başlıca semtler arasında sayılabilir. Sizde İstanbul Beyazıt’a gidebilir ve yaratıcılığınızı tecrübeli ustaların ellerine rahatlıkla bırakabilirsiniz. Yapmanız gereken tek şey, Beyazıt dövmeci ye gidip bu ustaları görüşüp, kendinizi onlara emanet etmek.

Beyazıt Dövme Fiyatları

Beyazıt Dövme Fiyatları

Beyazıt dövme fiyatları hakkında bilgi almak istiyorsanız, doğru yerde olduğunuzdan kesinlikle emin olabilirsiniz. Şunu açıklıkla ve gerçeklikle belirtebiliriz ki, dövme fiyatları hakkında kesin bir meblağ belirtmemiz mümkün değildir. Çünkü Dünya’da milyarlarca, Türkiye’de ise milyonlarca insan var ve her insan farklı karakterdedir. Bu yüzden sizin karakterinizi anlatan şekil diğer insanlar ile aynı olmayacaktır. Kimi daha detaylı kimi daha detaysız ve düz bir kavram uygulatmak ve karakterini yansıtmak ister. Bu yüzden kesin bir meblağ belirtmek mümkün değildir.

beyazit-tattoo-studio

Ancak şunu belirtmeliyiz ki hayatınız boyunca ya da bir süre taşıyacağınız dövmeleri, mutlaka kaliteli yaptırın. Dövme fiyatlarını etkileyen bazı faktörler vardır. Bu faktörler ise şöyledir; Dövmenin büyüklüğü, dövme tasarımının detaylı ya da detaysız olması, kullanılan malzemenin kalitesi ve miktarı, kullanılacak olan renk çeşitliliği  ve seçimi gibi faktörlerdir. Sizde kafanızda tasarlamış ve vücudunuza işletmek istediğiniz dövmenin fiyatını öğrenmek istiyorsanız, Beyazıt dövmecileri ile iletişime geçmenizi öneririz.

BEYAZIT DÖVME STÜDYOSU İLETİŞİM

beyazit-dovmeci-iletisim

Whatsapp ve Mobil  Hattımız

About Timuçin

Profesyonel Dövme Sanatçısı Tattoo Art. Timuçin Değirmenci