Kemerburgaz Dövmeci

Kemerburgaz Dövmeci

Dövme son yılların en trend aksesuarları arasında yer alıyor. Kullanılmaya başlanılan yeni dövme teknikleri, geliştirilmiş ekipmanlar ve acıyı azaltmaya yönelik gerçekleştirilen uygulamalar dövmeye olan talebin daha da çok artmasına yardımcı oluyor. İstanbul’un hemen hemen her noktasında olduğu gibi Kemerburgaz dövme salonları da bulunmaktadır. Kemerburgaz dövmeci Timuçin’in İstanbul’daki pek çok semte oranla daha kaliteli hizmet sunduğunu söylemek pek de yanlış olmayacaktır.

kemerburgaz-tattoo-studio

Dövmeci seçerken dikkat etmemiz gereken ilk nokta elbetteki hijyen ve dövme yapım işleminin acısız olması olacaktır. Kullanılan anestezik maddeler ile dövme yaptırılmak istenilen bölge kısa bir süreliğine uyuşturulabilmekte ve işlem sırasında acı hissi yüzde yüze kadar azaltılabilmektedir. Dövme işlemi sırasında bir miktar kanama görülebilir. Bu son derece normal bir durumdur.

kemerburgaz-dovme-calismalari

Dövme işlemi sırasında oluşabilecek enfeksiyonel durumlara karşı tüm malzemeler sterilize edilmekte ve tek kullanımlık olmakta. Dövme yaptırmadan önce dövmecinin kişiye özel başlıklar kullandığından emin olmanız sağlığınızı kaybetmemeniz için son derece önemlidir. İstanbul Kemerburgaz dövmeci Tattoo Art. Timuçin için sunmuş olduğu kaliteli hizmet ile Kemerburgaz en iyi dövmecisi olarak ifade edilmektedir. Tamamen profesyonel çalışma arkadaşlarımız ile özgün tasarımlı dövmeler yapmaktayız.

Kemerburgaz Dövme Yapan Yerler

kemerburgaz-dovme-yapan-yerler

İstanbul’un her noktasında olduğu gibi Kemerburgaz dövme yapan yerlerin sayısı da son derece fazla. Kemerburgaz en yakın dövmecilerini sizler için sıraladık:

  • Çatalan
  • Bahçeköy
  • Habipler
  • Alibeyköy

Kemerburgaz Dövme Fiyatları

kemerburgaz-dovme-fiyatlari

Kemerburgaz dövme fiyatları için İstanbul’un pek çok semtine oranla çok daha uygun olduğunu söylemek yanlış olmayacaktır. Fakat Kemerburgaz her ne kadar uygun fiyatlı bir semt olsa da yaptırmak isteyeceğiniz dövme modeline göre farklı fiyatlar ile de karşılaşmanız mümkündür. Dövme fiyatlarını etkileyen en temel husus kalıcı yahut geçici dövme istemenizdir. Eskiden yaptırmış olduğunuz dövmenin değiştirilmesi, yahut tamamen yeni bir dövme yapılması gibi durumlar fiyatın belirlenmesinde dikkate alınır.

kemerburgaz-dovme-salonu

Şeklin ebatı büyüdükçe ve işçilik arttıkça dövmenin fiyatıda artacaktır. Tattoo Art. Timuçin sosyal medya hesaplarımız üzerinden yayınlamakta olduğumuz eserler kendi çalışmalarımız olup, Avrupa Yakasında bulunan Kemerburgaz, dövme fiyatları konusunda oldukça uygun semtler arasında. İletişim adresleri üzerinden bize ulaşabilirsiniz.

KEMERBURGAZ DÖVME STÜDYOSU İLETİŞİM

kemerburgaz-dovmeci-iletisim

Whatsapp ve Mobil  Hattımız

About Timuçin

Profesyonel Dövme Sanatçısı Tattoo Art. Timuçin Değirmenci