Çağlayan Dövmeci

Çağlayan Dövmeci

Çağlayan dövmeci Tattoo Art. Timuçin stüdyo İstanbul olarak steril koşullarda lisanslı ve orjinal malzeme ve ekipmanları ile hizmet vermekte. Siz de Çağlayan dövme sanatçısından hizmet alabilir ve vücudunuza dövme yaptırabilirsiniz. Dövmeye bilimsel olarak bir açıklık getirecek olursak, en kısa yolu sizi temsil eden sanatsal ve kültürel bakış aşınızdır desek olur. Ancak dövme yaptıranlar bu bilimsel açıklama ile karar vermez. Bunun sebebi ise çok açık ve nettir, insanlar dövme yaptırmada ki kararlarını duygusal olarak verir. Aynı zamanda da dövmenin manevi anlamını ya da açıklığını belirtecek olursak dövme, insanın karakterini ve tüm benliğini yansıtan vücuda işlenen bir şekildir. İşte dövme yaptıran insanlar, karakterini yansıtmak ve benliğini ortaya koyup somut bir kavram üzerinde belirtmek için dövmeye başvurur.

Çağlayan Dövme Yapan Yerler

Çağlayan Dövme Yapan Yerler

Çağlayan dövmeci Timuçin Değirmenci, sizin istediğiniz gibi kaliteli ve yaratıcı bir dövme hizmeti veriyor. Siz de Çağlayan en iyi dövmeci Timuçin’ne gidebilir ve kendi yaratıcılığınız ile oradaki ustaların tecrübesini ve yaratıcılığını birleştirip, karakterinizi ve benliğinizi yansıtan somut kavramı vücudunuza yansıttırabilirsiniz. Çağlayan dövme yapan yerlerden bahsedecek olur isek;

  • Sinanpaşa
  • Şevketpaşa
  • Taşocağı

İstanbul Avrupa Yakasında bulunan başlıca konumlar sıralayabiliriz.

Çağlayan Dövme Fiyatları

Çağlayan Dövme Fiyatları

Çağlayan dövme fiyatları, dövme yaptırmadan önce dövmeye karşı en büyük şüpheci yaklaştıran konu, dövme fiyatları. Dövme fiyatlarını etkileyen bir çok unsur bulunuyor. Buda haliyle her dövmenin farklı meblağlara mal olması anlamına geliyor. İstanbul Çağlayan dövme fiyatlarını, Çağlayan dövmecilerine giderek, kendinize uygun dövmeyi seçtikten sonra belirleyebilirsiniz.

caglayan-dovmeci-studyo-istanbul

Çağlayan dövmecilerine gitmeden önce, ortalama bir meblağ belirlemek ve ona göre fikir almak istiyorsanız, sizlere dövme fiyatlarını etkileyen hususları belirtebiliriz. Bu hususlar şunlardır; dövme tasarımının hazır ya kişiye özel olması, dövmenin büyüklüğü, dövmede kullanılan malzeme ve malzemenin miktarı ve dövmede ki kullanılacak olan renk skalasının çeşitliliği. Siz de en sağlıklı bilgi için Çağlayan dövme sanatçılarına gidebilir, aklınıza takılan her soruyu çekinmeden sorabilir ve fiyat konusunda kesin bir bilgi alabilirsiniz.

ÇAĞLAYAN DÖVME STÜDYOSU İLETİŞİM

caglayan-dovmeci-iletisim

Whatsapp ve Mobil  Hattımız

About Timuçin

Profesyonel Dövme Sanatçısı Tattoo Art. Timuçin Değirmenci