sulu-boya-dovme-modelleri-water-color

Sulu Boya Dövme Modelleri

Sulu boya dövme modelleri dövmeler arasında neredeyse en eğlenceli modeller arasında diyebiliriz. Birçok tasarıma ayrıca eklenebilen bu dövme tarzı kişiye dikkat çekici bir görünüm kazandırmakla birlikte enerji ve pozitif bir görünümde kazandırmakta. Rengarenk olabilen sulu boya dövme modelleri (water color) dövme sanatçıları tarafından en özel dövme malzemeleri kullanılarak uygulanmakta, kol kaplamadan sırt bölgesine kadar bir çok bölgeye uygulanabilen bu model en çok bilek ve kol bölgesine uygulanmakta.

Kadınların da tercihleri arasında olan sulu boya dövme gün geçtikçe popüler olmakla birlikte diğer modellere göre daha çok tercih edilmektedir.

Sulu Boya (Water Color) Modeller


Sulu boya dövme modelleri binlerce çeşitlere ayrılabilmektedir. Dövme modellerini araştırırken bir çok kaynak kullanabilirsiniz. Bu kaynaklardan bazılarını sizler için sıralayabiliriz.

Sulu Boya Dövmenin Anlamları

Sulu boya dövme ressamların kullandığı tekniklerden yola çıkılarak dövme sanatçıları tarafından oluşturulmuştur. Fırça darbelerini anımsatan ve görsel bir şölen yaratan bu dövme tasarımları insan derisi üzerinde bir tablo görünümü oluşturuyor. Fırça vuruşlarını ve boya efektlerini çok ince bir ustalıkla işlemek iyi bir dövme ustası gerektirir, dövme sanatçısının sulu boya görünümü verebilmesi tecrübe ve yeteneğine bağlıdır.

Sulu Boya Dövmenin Fiyatları

Sulu boya dövme fiyatları seçtiğiniz modelin eni ve boyuna göre değişebilmektedir ayrıca kullanılacak renk çeşidi ve sayısı da fiyat konusunda belirleyici olabilmektedir. Fiyat belirleyen diğer bir unsur ise dövme stüdyosunun kalitesi ve dövme sanatçısının ustalığıdır. Bir dövme sanatçısı ne kadar tecrübeli ise ve o tarz üzerinde ne kadar çalışmış ise yaptıracağınız dövmede o kadar başarılı olacaktır. Tattoo Art. Timuçin yaptığı sulu boya dövme modelleriyle kendisini bu konuda kanıtlamıştır.

Sulu Boya Dövme Yapan Yerler

İstanbul’da sulu boya dövme tarzına hakim bir çok dövme sanatçısı vardır. Yalnız yaptıracağımız dövmenin ömür boyu vücudumuzda kılacağını düşünürsek bu konuda en iyi olanı araştırmamız gerekir dövme sanatçısını araştırırken en önemli konu yapmış olduğu sulu boya dövme çalışmalarıdır.

DÖVME STÜDYOSU İLETİŞİM

sulu boya dövme sanatçısı iletişim

Whatsapp ve Mobil  Hattımız

About Timuçin

Profesyonel Dövme Sanatçısı Tattoo Art. Timuçin Değirmenci