Levent Dövmeci

Levent Dövmeci

Levent dövmeci olarak tecrübeli dövme sanatçılarımızla profesyonel anlamda hizmet veriyoruz. İstanbul’un gözde mekanlarından biri konumunda olan Levent karşınıza en çok çıkacak mekanlardan biriside dövmecileri olacaktır. Levent dövme salonları sunmuş oldukları kaliteli hizmet ile İstanbul ve hatta Türkiye’nin her noktasından müşteri çekmektedir. Dövme sevenlerin dövme yaptırırken dikkat ettikleri en temel prensip dövmelerini yaptırdıkları yerin tek kullanımlık başlıklar kullanıyor olmasıdır. Dövme işlemi sırasında kişiye özel ekipmanlar ile deri altına boya enjekte edilir.

levent-tattoo-studio

Bu işlem sırasında kullanılan ekipmanların hijyenik olmaması durumunda bulaşıcı hastalıklara maruz kalma riski oldukça yüksektir. Bu sebeple dövme stüdyomuzda tek kullanımlı başlıklar ve malzemeler kullanılır. Bu sağlığımız açısından son derece önemlidir. Dövme yaptırmak istediğimiz dövmecide de ilk dikkat etmemiz gereken hususun hijyen olması gerekmektedir. Avrupa Yakası Levent dövme stüdyosunda özellikle hijyen kurallarına dikkat edilmektedir.

levent-dovme-calismalari

Dövme yaptırırken ikinci dikkat edilen  husus ise sırf acıdığı için  belli bölgelere dövme yaptırmaktan kaçınılmasıdır. Bu tür korkularınız var ise anestezik maddeler kullanan dövmecileri tercih etmek en doğrusu olacaktır. Bu kimyasal bölgesel ve geçici uyuşma sağlayacak dövme işlemi sırasında duyacağınız acıyı minimize edecektir. İstanbul Levent dövmeci, Levent en iyi dövmeci olarak adından söz ettiren Tattoo Art. Timuçin hijyenin ortamı, kaliteli hizmet anlayışı ile sizi sonuçtan oldukça memnun bırakacak.

Levent Dövme Yapan Yerler

levent-dovme-yapan-yerler

Levent’in pek çok noktasında dövme salonları mevcut.  Levent en yakın dövmecilerini sizler için sıraladık. Levent dövme yapan yerler:

Levent Dövme Fiyatları

levent-dovme-fiyatlari

Dövme fiyatlarının İstanbul’un pek çok semtinde değiştiğine şahit olmuşsunuzdur. Bu durumun en temel sebebi dövmecilerin tanınmışlıkları ve dövmecilerin bulundukları semtlerin pahalılık düzeyidir. Levent dövme fiyatları Levent her ne kadar pahalı bir semt olsa da oldukça uygun aralıklarda dır. Dövme fiyatının tam olarak belirlenebilmesi için istenilen dövme modelinin seçilmiş olması, istenilen büyüklüğün belirlenmiş olaması gerekmektedir.

levent-dovme-salonu

Ayrıca Levent dövmeci salonumuzda zaman içerisinde renk kaybı yaşanmış dövmelerinizide yenilemeniz mümkündür. Bu durumda fiyatlar daha uygun olacaktır. Tattoo Art. Timuçin de karşınıza çıkabilecek en uygun fiyatlar ile oldukça kaliteli dövmelere sahip olabilirsiniz. Özgün ve kalite tercihiniz ise dövme sanatçılarımız ile iletişime geçmenizi öneririz.

LEVENT DÖVME STÜDYOSU İLETİŞİM

levent-dovmeci-iletisim

Whatsapp ve Mobil  Hattımız

About Timuçin

Profesyonel Dövme Sanatçısı Tattoo Art. Timuçin Değirmenci