Timuçin Degirmenci Kimdir?

timuçin-değirmenci-kimdir

1988 Adana Doğumlu Timuçin Değirmenci kariyerine çok genç yaşta başladı. Dövmeye olan merakı önce amatör dövme yaptırmasıyla başladı, Uzun süren araştırmaları sonucunda Timuçin Değirmenci resim çizimine olan ilgisini ve görsel tasarım zekasını Dövme sanatında kullanmaya başladı. 2004 yılından bu yana sadece Dövme sanatıyla ilgilenen Timuçin Değirmenci aynı zamanda Türkiye'nin en genç ve yetenekli dövme sanatçıları arasında.

Örümcek adam lakaplı Fenerbahçenin ön libero oyuncusu Mehmet Topal bacağına yaptırdığı örümcek Dövme modelini, profesyonel dövmeci Timuçin Değirmenci'ye yaptırmıştır. Fenerbahçede uzun yıllar top koşturan ünlü futbolcu Mehmet Topal'ın örümcek dövmesi yaptırması, kendisinin her topa uzanabilme yeteneğinden geliyor.

mehmet topal-timuçin değirmenci-mehmet topal
-timuçin değirmenci-ido tatlıses

İbrahim Tatlıses ve Derya Tunanın oğlu ünlü pop şarkıcısı İdo Tatlıses boynuna yaptırdıgı yazı dövmesini Timuçin Değirmenci'ye yaptırmıştır. Dövme konusunda çok hasas olan ve vücudunda bir çok dövme bulunan İdo Tatlıses dövme konusunda güvendiği ve alanında profesyonel olan Timuçin Değirmenci ile çalışmıştır.

Manchester United takımında 8 yıl boyunca kadroda yer alan Fenerbahçenin yıldız futbolcusu Luis Nani dövme yaptırma kararı almadan önce menajerleri aracılığıyla Timuçin Değirmenci ile iletişime geçmiştir. Dövme sanatçısı Timuçin Değirmenci'nin dövme çalışmalarını inceleyen Nani kendisi için özel tasarlanan,içerisinde ailesinin yer aldığı dövme modelini Timuçin Değirmenci tarafından yaptrımıştır.

timuçin değirmenci-nani
-timuçin değirmenci-kadlec

Fenerbahçenin başarılı futbolcusu Michel Kadlec son zamnlarda yaptığı dövmelerle gündemde, Timuçin Değirmenci ile birlike tasarladığı Dövme Modelini bacağına yaptran Kadlec Türkiye'de yaptırdığı ilk dövmesini Timuçin tarafına yaptırmıştır. Yaptırdığı dövme modelinde ise Aslan ve Çek Cumhuriyeti bayrağı yer almakta. Dövmeye karşı ilgisi olan Michal Kadlec, Timuçin Değirmenci ile tanıştıktan sonra dövme yaptırmaya karar vermiş.Tarzınıza Göre Dövme Modelleri Tasarlıyoruz

Tribal Dövme modelleri dövme yaptıran kisiler arasında en çok tercih edilen dövme modellerindendir.Tribal Dövmeler çizgi desenlerinden olusur eski kabile ve ilkel toplumlarda kendilerini ayırmanın bir biçimi olarak kullanılsada modern toplumlarda kişnin kendisini ifade etmesiyle'de yorumlanabilmektedir. En iyi tribal dövmeler için tıklayınız.

Tribal Dövme Modelleri

Yazı dövme modelleri birçok konuya göre değisebilmektedir. Yazı Dövmesi yaptırmak, bir anının veya bir kisinin kalıcı olarak hatırlanması veya bir sevgi gösterisi olarak yorumlanabilmektedir. Tarih olarak yazı dövmeleri çok eskiye dayanmasada günümüzde tercih edilen dövme modelleri arasındadır. En iyi yazı dövmeleri için tıklayınız.

Yazı Dövme Modelleri

Portre dövme modelleri bir suretin çizilmesiyle ve çizilen suretin deriye işlenmesiyle gerçekleşir. Portre Dövme yaptırmak isteyen bir kisinin istediği portreye göre dövmesi yapılabilmektedir, bu genellikle dövme yaptırmak isteyen kisinin çocuğu, eşi, annesi, babası, sevgilisi vb. olabilmektedir. En iyi portre dövmeleri için tıklayınız.

Portre Dövme Modelleri

Dövme Kapatma(Cover-Up) amatör yapılan, rengi solmuş veya başka sebeplerden dövmelerin farklı bir model ile değiştirilmesi veya var olanın düzeltilmesiyle gerçeklesen işlemidir. Değiştirilecek veya düzeltilecek bölgeye göre yapılacak işlem belirlenir var olan dövmenin profesyonel olması sağlanır. Kapama dövmeler için tıklayınız.

Dövme Kapatma (Cover Up)

StüdyoTimuçin Değirmenciİletişim

Turkey / İSTANBUL

0534 020 38 38